Jakie cele chcesz sobie obrać? Dążysz konsekwentnie do celu?

Jakie cele chcesz sobie obrać na najbliższy czas? Co jest dla Ciebie ważne? 

Warto mieć cele. Nawet, jak ciężko jest je osiągnąć. Na pewno trzeba wielu działań, aby osiągnąć swoje cele. Nic nie przyjdzie jednak samo. Trzeba wielu miesięcy, aby osiągnąć pierwsze wyniki, swojej ciężkiej pracy. 

Więc, jakie cele chcesz sobie obrać, aby mieć wyniki? 

Cel musi być motywujący i dawać Ci energię do działania. Wiele z nas ma za słabe cele, które nas nie motywują lub sprawiają, że się blokujemy, bo są zbyt duże. Więc zastanów się nad dobrym celem. Takim, który nie będzie zbyt duży, ani zbyt mały… Ale to nie jest proste zadanie, bo praca nad celami jest ważna od samego początku. Na pewno masz tak, że jeden cel Cię motywuje, a drugi sprawia, że nie chce Ci się działać. Zobacz, dlaczego jest w tę albo drugą stronę? Czemu jeden cel Cię motywuje, a drugi sprawia, że nie działasz. Warto sobie zrobić taką analizę. Zastanów się dobrze nad tymi celami i zrób wszystko, by osiągnąć swoje pierwsze sukcesy. 

Ile Ty masz w sobie motywacji, aby osiągnąć cele? Co takiego powoduje, że obrałeś sobie cel? Może masz w sobie wewnętrzną siłę i chcesz sobie coś udowodnić? Może po prostu chcesz być w czymś dobry i masz energię do jego osiągnięcia? Zastanów się nad tym, co robisz, że chce Ci się dany plan wykonać? Czy widzisz swój cel i nagle czujesz ekscytację i masz coś do pokazania innym i sobie? Może po prostu chcesz mieć pieniądze i na czymś zarabiać? To też jest ważne w tych czasach, aby mieć też pieniądze ze swoich pasji. Wtedy działa się też z dobrą siłą! Więc zastanów się nad tym, co sprawia, że chce Ci się działać? 

Czy masz na tyle czasu, aby osiągnąć swoje cele? Wiesz, do czego dążysz, mimo przeciwności? Masz coś, co sprawia, że dany cel jest dla Ciebie ważny? Czy szukasz jeszcze swoich celów i tego, do czego dążysz? Masz wiele możliwości na rozwój w sieci! Możesz mieć bloga na wiele tematów i możesz inspirować siebie i innych. Ale czy to łatwe zadanie? Wiele z nas nie ma tyle czasu, aby działać po kilka godzin dziennie, ale może się wypróbować. Zobaczyć na początku i zrobić coś małego, co przybliża Cię do celu. Zacznij od godziny dziennie, ale nie licz na szybkie efekty, jak wiele osób mówi… nie ma nic za darmo, pamiętaj! To, że ktoś obiecuje Ci szczyty po kilku godzinach pracy, to… sam wiesz!

Więc zastanów się nad swoimi celami. Czy one Cię motywują do kolejnych osiągnięć? Czy chcesz coś zyskać, dzięki pracy nad sobą? Co takiego masz do udowodnienia sobie? Udowodnij, że będziesz działać każdego dnia i nie poddasz się, mimo przeszkód na drodze. Jak Ci będzie szedł rozwój? Tego nie wie nikt, póki nie zaczniesz! To na pewno wyzwanie dla Ciebie! Każdy kiedyś zaczynał i każdy miał problemy na drodze, ale wyrwali Ci najlepsi i teraz mają wyniki… chcesz do nich dołączyć? Chcesz coś zyskać, dzięki swojej pracy? Każdy chce, ale czy masz na tyle sił, aby osiągnąć sukcesy? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top