Ty jesteś najważniejszy! Co zrobić, aby osiągać cele?

To Ty jesteś najważniejszy! Ty najważniejszy dla samego siebie! 

Zastanów się, czy stawiasz siebie na pierwszym miejscu? Czy jesteś dla siebie ważny? Co sprawia, że chce Ci się rozwijać samego siebie? Masz jakiś pomysł na siebie w Internecie? 

Czy Ty jesteś najważniejszy i dla siebie ważny?? 

Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w życiu. W czym chcesz być naprawdę dobry? Jak rozwijasz siebie w danym temacie? Czy robisz wszystko, aby osiągnąć swoje cele? Masz tyle możliwości w tych czasach. Możesz być kim chcesz i możesz się rozwijać we wszystkim. Ale jest jedno ważne pytanie: czy to co robisz teraz jest dla Ciebie ważne? Czy wolałbyś robić coś innego? Jak to możesz zmienić? Jak dotrzeć do szczęścia? Masz możliwości robienia czegoś na boku przy obecnym zajęciu, które Cię nie satysfakcjonuje? Masz na tyle sił, aby zacząć działać w czymś, co Cię jara? To jest bardzo dobre pytanie! Zwłaszcza, gdy chcesz zacząć stawiać siebie na pierwszym miejscu. Na pewno nie będzie Ci lekko, ale nie możesz się poddawać. Trzeba rozwijać swoje pasje, choć nie jest to łatwe w tych czasach, gdy ciągle zmieniamy zdanie o tym, co chcemy robić. Ja tak mam, że bym chciał robić wiele rzeczy, a czas czy zdrowie nie pomaga w tym. Więc trzeba wybrać jedno i zacząć działać z jedną rzeczą na raz. Jak osiągnie się cel, to można działać w innym kierunku. To jest najlepsze podejście! A jakie Ty masz?

Czy rozumiesz to, że Ty jesteś najważniejszy? Że tylko Ty możesz coś zmienić w swoim życiu? Że tylko Ty możesz zmienić swoją obecną sytuację? Na pewno nie będzie lekko, bo zmiana czy działania w jakiejś niszy nie jest łatwe! Bo to wymaga nauki, pracy i zaangażowania! Więc nie licz na to, że coś samo się zrobi! Że nagle coś się stanie i zmieni się Twoja sytuacja. Nic takiego nie będzie. Ja liczyłem na coś takiego… że nagle się coś zmieni. Że nagle coś się wydarzy w moim życiu i zacznę działać tak, jak chcę. Nigdy coś takiego się nie wydarzyło i w końcu trzeba było podjąć decyzję o działaniu i nie czekaniu na idealny moment. Ma się w głowie to, że jeśli samemu nie zdecyduję, że biorę się w garść, to nikt inny tego nie zrobi. I tylko Ty możesz działać i zmieniać swoje życie. 

Więc nie poddawaj się, gdy przyjdą gorsze chwile (które będą)… Nie poddawaj się, gdy przyjdzie zwątpienie. Będzie wiele przeszkód na drodze i nie raz się nie będzie chciało. Ale trzeba pokonać przeciwności i działać dalej! Nie można się poddawać w swoim życiu i nie można przestać rozwijać siebie. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w życiu i zacznij zmieniać swoją sytuację, jeśli nie podoba Ci się obecna sytuacja. Trzeba zakasać rękawy i zacząć działać! Nie licz na to, że nagle coś się zmieni. Bo nie wiesz, ile jeszcze będziesz żył na tym świecie. Pozostaw dla innych coś na tym świecie. Zobacz, co możesz zrobić, aby jakoś zapisać się na kartach historii. Ja mam taki cel! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Ważne jest dla Ciebie działanie i rozwój?

Scroll to top