Ruch dla zaawansowanych, co warto robić, aby było go więcej?

Ruch dla zaawansowanych, co takiego powinni robić już bardziej zaawansowani blogerzy?

Budowa treści i ruchu nie jest łatwa! Trzeba wielu działań. Aby osiągnąć swoje cele i być zadowolonym ze swojego rozwoju. Co Ty robisz, aby mieć wejścia na swoją stronę, bloga czy sklep internetowy?

Czym jest ruch dla zaawansowanych?

SEO. Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki i czytelnika to podstawa. Warto robić wszystko, aby blog był jak najwyżej w wyszukiwarce na dane frazy kluczowe. Warto więc poznać tajniki pozycjonowania i kierować się nimi, gdy piszesz czy publikujesz coś na swoim blogu. Nie rób jednak optymalizacji tylko pod wyszukiwarki. W końcu czytelnicy to ludzie, a nie robot. To nie jest dla mnie łatwy temat i ciężko jest nauczyć się go szybko, bo efekty nie są za szybkie, gdy ma się za mały budżet. Ale wszystko da się zrobić, jeśli tylko chcesz. Byleby się nie poddawać i cisnąć w kierunku coraz lepszej strony czy bloga.

Komentowanie na innych stronach. Gdy poznasz ciekawe blogi w Internecie, o podobnych tematach jak Twój blog to warto na nich komentować i udzielać. Pisz tam ciekawe komentarze, a nie byle gówno. Gdy uda Cię się zaciekawić komentarzem to na pewno ktoś zacznie wchodzić na Twój blog po prostu z ciekawości. Staraj się pisać dobre treści na innych blogach i zawsze miej na uwadze zawsze czytelników. To darmowe, ale bardzo czasochłonne, więc jak masz czas, to możesz się nad tym zastanowić. Nie ma co się za szybko poddawać! W końcu zobaczysz efekty! Już wiesz, co masz robić? Komentuj inne portale czy fora i buduj nowe linki do swoich stron!

Zajebiste treści na bloga. Na początku te treści będą różne. Jedne lepsze a drugie gorsze. Po prostu masz z czasem pisać coraz lepiej i skuteczniej. To przyjdzie z czasem i warto się postarać dla siebie i czytelników, aby te treści były jak najlepsze. Pisanie dobrych artykułów to konieczność, więc nie ma co się przejmować małym ruchem na początku! Trzeba tylko pisać pod dane frazy i czekać na efekty. Musisz dużo pisać i rozwijać swoje strony. Żeby miały dużo ciekawych treści. Więc do roboty!

Podcast. To już wyższą szkołą jazdy, ale przynosi duże efekty, gdy się to wykona i podcast stanie się popularny. To wymaga pracy i sprzętu, a na pewno z czasem ten ruch będzie większy. Taka budowa marki i ruchu jest bardzo czasochłonna i trzeba dużo wiedzieć, aby stworzyć ciekawy podcast. Budowa marki nigdy nie była łatwa, a taki ruch dla zaawansowanych daje naprawdę wiele! Nie ma co się przejmować słabymi wynikami, ale jak zbudujesz markę i tworzysz dobre treści, to ruch będzie na pewno większy!

Wideo dla YT. To podobnie jak podcast daje dużo możliwości i warto się nad tym zastanowić, gdy chcesz mieć fajnego bloga i ciekawych czytelników. Budowa kanały na YouTube wymaga ogromu pracy i wiedzy. Nie ma co się poddawać! Musisz się sprężyć, aby mieć dobry ruch i tyle! Nie będzie łatwo, ale to nie problem! Trzeba działać!

Social media. Gdy masz czas, to warto być na różnych mediach społecznościowych. Tam staraj się budować swoją rozpoznawalność. To wymaga dużej pracy i nie jest dla zupełnie początkujących. Trzeba tam dawać dużo wartościowych treści. Tworzenie dobrych profili jest ważne i dzięki temu tworzysz odpowiedni ruch. Wybierz kilka portali i rozwijaj się tam!

Buduj społeczność. Ja lubię takie społeczności wokół jakiegoś tematu. Wtedy wszystko jest jakby ciekawsze i każdy nowy wpis daje nowe i interesujące komentarze i dyskusje. Warto budować jak najlepszą stronę i społeczność, dzięki której rozwiniesz swój ruch!

Jak wygląda u Ciebie ruch dla zaawansowanych? Jakie techniki stosować na budowę ruchu?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co byś dodał?

Scroll to top