Nie ma lekko. Jak Ty dążysz do swojego sukcesu?

Nie ma lekko przy osiąganiu sukcesu. Każdy dzień to walka. 

Każdy dzień to nowe wyzwania. Jesteś na nie gotów? Wiesz, do czego dążysz każdego dnia? Czy masz coś ciekawego do ogarnięcia w swoim życiu? 

Nie ma lekko …

Jak Ty osiągasz cel? Też uważasz, że nie ma lekko? Że wiele rzeczy wymaga ogromnej pracy nad sobą, swoją mentalnością i warsztatem umiejętności? Niestety nie ma zawsze tak, że wszystko wychodzi. Niekiedy walka jest bardzo trudna. A najgorsza jest walka ze sobą. Ze swoimi lękami, myślami i przekonaniami. Walka z nawykami. Jak Ty walczysz? Co robisz, aby osiągnąć cel? Co Cię motywuje do działania? Dlaczego działasz i jakie masz teraz możliwości, aby osiągnąć cel? Ile działasz, aby mieć sukcesy?

Nie ma lekko też w zaczęciu działania. Ciężko jest zacząć… Zrobić coś nowego. Bo boimy się wielu rzeczy. Boimy się działać. Boimy się zmian. Więc jak sobie z tym radzisz? Co chcesz zmienić w swoim życiu? Jak chcesz się wykazać? Gdy chce się coś osiągnąć, to trzeba zrobić naprawdę wiele. Trzeba zapier… całe dnie i noce. Ale nie zawsze jest to możliwe. Ale trzeba rezygnować z przyjemności i zapieprzać ile się da. Nie ma lekko. Nie ma tak, że zrobisz coś raz i będą długotrwałe efekty. To jest codzienna walka ze sobą, działanie i zapieprzanie każdego dnia. Dlaczego tak mało osób to rozumie? Myślisz, że samo się zrobi? Że będziesz działał na lajcie i wszystko będzie OK? Ojjj… nie!

Wszystko, co daje sukces, to wymaga długotrwałej pracy, wytrwałej pracy, a nie godzinę tygodniowo. Niestety nie ma lekko, a Ty liczysz na jakieś fory. Kurcze, czemu? Chcesz dalej być tam, gdzie jesteś, gdy liczysz na sukces? Widzisz, jaka droga Cię czeka? Ile musisz zrobić, aby ten sukces przyszedł? To naprawdę trzeba się postarać, aby ogarnąć daną niszę. Jak masz pasję, to masz więcej motywacji, ale sama motywacja nie wystarcza.

Jak Ty uważasz? Sukces jest łatwy? Jest lekko? Czy może trzeba naprawdę się postarać, aby ogarnąć cel? Jak Ty uważasz? Napisz w komentarzu!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty uważasz, że będzie lekko?

Scroll to top