Ehhh… te porażki! Dlaczego warto działać? Ważna jest pasja i cel!

Te porażki! Ciężko się z nimi pogodzić, gdy działa się z całych sił…

Nieraz jest ciężko osiągnąć swoje cele, gdy widzi się tylko porażki… Dlatego trzeba zmienić swoje nastawienie i zacząć pomału działać, aby przybliżyć się do celu! Jaki Ty masz sposób na radzenie sobie z porażkami?

Ehh… te porażki! Co warto o nich wiedzieć?

Ale to chyba jest oczywiste, że te porażki dają nam lekcję i pomagają zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Ale ciężko się z nimi pogodzić, gdy przychodzą w czasie gorszych dni. Nie jest to fajne. Ale trzeba się z tym pogodzić. Nie będzie z tym lekko i czasem trzeba się trochę z tym pomęczyć, ale te porażki to tylko porażki. Bylebyś brał z tego nowe doświadczenie.

Zastanówmy się nad tym dlaczego podczas działania jest tyle porażek. Zwłaszcza na początku. Ale to chyba dobrze, że te porażki się pojawiają. Może to część drogi do sukcesu? Na pewno! Dlatego nie ma co się za długi męczyć z nimi i w końcu działać jeszcze więcej! Jeszcze efektywniej! To jest dopiero dobra droga! To pokazuje, że jesteś silnym człowiekiem.

Bo te porażki, to porażki i tyle! Ale według mnie nie można ich lekceważyć. To jest bardzo dobre podejście moim zdaniem. Bo one dużo uczą, a Ty co o tym myślisz? Napisz w komentarzu. 🙂

Nie ma co się poddawać, bo to najgorsze co możesz zrobić. Zacznij się naprawdę rozwijać i nie poddawać. Będzie ciężko. Wiem jak jest u mnie. Bo jest bardzo ciężko. Nie ma co się oszukiwać. Gdyby było łatwo, to każdy by miał sukces. Miej to na uwadze.

Zacznij od celu i planu. Zacznij od tego najważniejszego, czyli działania każdego dnia w kierunku tych sukcesów. Naprawdę ogarnij swoje życie i zacznij iść w kierunku pasji. To super droga, gdy znajdzie się ten idealny temat, który może zawsze Cię interesował. Może odważ się robić coś, o czym zawsze marzyłeś. To ogrodnictwo? Motoryzacja? Marketing? A może ćwiczenia?

Nie ważne co to. Ważne, że masz o czymś jakieś pojęcie i chcesz się w tym rozwijać. Zacznij od szukania… A może to sama pasja z czasem do Ciebie zapuka? Bo często się czyta, że to pasja sama nas znajduje. Może coś takiego będzie u Ciebie, a jeśli nie, to może Ty znajdziesz ten temat. Nie poddawaj się, bo bycie entuzjastą tematu to trudna droga. Trzeba wiele czasu poświęcić, aby mieć efekty. Zacznij od bloga i zakupienia paru książek. Potem rozwijaj ten temat dalej.

1 Comment

  1. Marketer Internetowy29 listopada 2018

    Zacznij się rozwijać i nie poddawaj się nigdy!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top