Odpowiedni mindset, czyli dokładnie jaki? Co warto sobie wypracować?

Odpowiedni mindset jest konieczny w każdym biznesie. Czego warto unikać?

Odpowiedni mindset i postawa jest bardzo ważna w internetowym biznesie. Dobra postawa nie doprowadzi Cię samego do sukcesu. Musisz mieć też odpowiedni mindset – sposób myślenia. Więc nie ma nic łatwego w osiąganiu sukcesu…

Czym jest odpowiedni mindset?

Oto złe postawy, których powinieneś unikać! Czy masz te problemy, które przedstawię poniżej? Jak walczysz ze sobą, aby osiągnąć swoje cele w sieci?

Co warto unikać?

 • Mogę pracować kiedy tylko chcę. ŹLE! Nie możesz pracować tylko wtedy kiedy masz ochotę. Musisz włożyć dużo czasu przez długi okres czasu odpowiedniej pracy, aby osiągnąć sukces. Nie ma, że Ci się nie chce. Trzeba działać. Nie ma, że się nie chce i że się samo zrobi. Trzeba sobie zapracować na efekty. Dlatego tak ważny jest cel i plan w życiu. Nie możesz się poddawać, i nie ma, że pracujesz kiedy chcesz (mówię o początkach pracy). Gdy ogarniesz już swoją działalność to możesz zatrudnić ludzi i zlecać wiele rzeczy. Wtedy dopiero działasz, kiedy chcesz. Nie ma tak lekko na początku, jak wiele mówi. Zacznij mieć to na uwadze, gdy zaczynasz. Będzie ciężko, ale się nie poddawaj, tylko rozwijaj swój ebiznes.  Nic nie przyjdzie samo z siebie. Musisz działać dużo, zwłaszcza na początku!
 • Szybko zdobędę bogactwo. Nie możesz się bardziej mylić. W internecie mamy miliony oszustów, którzy nakłaniają do takiego myślenia. Nie daj się takiemu myśleniu! Jest możliwość fajnego życia prowadząc biznes internetowy, ale nie daj się temu, że można to zrobić szybko. Nie ma szybko, chyba że masz ogromny budżet i wiesz, co robisz. A i z budżetem nie jest tak łatwo. Trzeba się naprawdę postarać, aby osiągnąć sukces. Będziesz musiał pomału wdrażać nowe strategie i swoje kampanie marketingowe. Na początku będzie chaotycznie. I tu jest Ci potrzebny odpowiedni mindset, który będzie Cię napędzał do działania. Wszystko można osiągnąć w życiu, ale trzeba działać i rozwijać się każdego dnia! Trzeba być coraz lepszym w swoim działaniu i dawać z siebie wszystko!
 • Nie potrzebuję planu. Tutaj znowu będziesz w błędzie tak myśląc. Biznes internetowy to dalej jest biznes. Tu są takie same zasady jak w każdym innym biznesie. Nie ma wyjątku. Poza tym dobry plan pozwala na dobre zarządzanie swoim biznesem. To pomaga. Nie chodzi tutaj o to jak ten biznesplan wygląda, chodzi o sam fakt, że masz jakiś plan. Bez planu nie zaczynaj. Musisz wiedzieć co jest ważne i jakie kroki podjąć, aby osiągać sukces. Bez planu nie ma dobrego i ukierunkowanego działania. Musisz dobrze poznać siebie i planować wszystko, aby Twój biznes wypalił. Zacznij więc od planu! A potem czeka Cię coś jeszcze gorszego, czyli działanie! Nie będzie lekko, ale sobie poradzisz!
 • Nie muszę mieć szefa. Znowu źle myślisz. TY JESTEŚ SWOIM SZEFEM!  Jeżeli nie będziesz dobrym szefem to nie zakończysz swojej pracy i Twój biznes upadnie. Osiągniesz porażkę. Jeżeli jesteś dobrym szefem, ustalasz plan i harmonogram działań to na pewno osiągniesz jakiś sukces. Zacznij dobrze zarządzać sobą w czasie i tyle. Bądź skuteczny i zaplanuj sobie dzień (znowu o tym wspominam, bo to ważne!). Musisz być odpowiednie nastawiony na pracę, aby osiągnąć swoje cele!

Możesz powiększyć ewentualność sukcesu:

 • Mając plan zanim zaczniesz biznes. Ten kto nie ma planu nie osiągnie biznesu. Szczegółowy plan działania  to źródło sukcesu. Musisz wiedzieć jakie kroki podjąć, aby z punktu A znaleźć się w punkcie B. Muszą być te kroki jednak realistyczne. Nie twórz sobie zbyt wygórowanych celów. Dopasuj swoje plany do swoich możliwości i nie podawaj się w swoim działaniu! Masz wiele do przekazania swojej niszy? To działaj i nie poddawaj się w tym! Nic nie przychodzi łatwo… zwłaszcza sukces w Twojej dziedzinie. Trzeba robić bardzo dużo, aby osiągnąć swoje cele! Miej misję w swoim życiu. Pokaż, że tworzysz wartościową markę, która pomaga ludziom w ich wyzwaniach.
 • Oczekując na ciężką pracę, aby osiągnąć sukces. Nie oczekuj, że będzie inaczej, bo zazwyczaj tak nie jest. Zazwyczaj proste kroki mogą się nam wydawać ciężkie. Każdy krok potrzebuje czasu, pracy i wytrwałości. Czasem coś nie wyjdzie za pierwszym razem. Próbuj, aż osiągniesz sukces. Zacznij mieć odpowiedni mindset i pracuj także nad sobą. Jako pracownik i jako szef samego siebie. Nie będzie to łatwe, ale trzeba jakoś sobą kierować i dawać z siebie wszystko.

Pamiętaj, możesz być w tych % ludzi, którzy osiągają sukces. Wystarczy mieć tylko solidny plan i codziennie krok po kroku przybliżać się do kolejnego punktu.

1 Comment

 1. Marketer Internetowy12 stycznia 2017

  Jak Ty pracujesz nad sobą?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top