Odpowiedni mindset, czyli dokładnie jaki? Co warto wypracować?

Odpowiedni mindset jest konieczny w każdym biznesie. Czego warto unikać?

Odpowiedni mindset i postawa jest bardzo ważna w internetowym biznesie. Dobra postawa nie doprowadzi Cię samego do sukcesu. Musisz mieć też odpowiedni mindset-sposób myślenia. Więc nie ma nic łatwego w osiąganiu sukcesu…jesteś gotowy na rozwój siebie i tego, jak myślisz na wiele tematów? Jak Ty zmieniasz swoje myślenie? Co powoduje, że chce Ci się działać? Jesteś gotów na to, aby osiągnąć sukces? Czy Twoja głowa Cię przybliża do sukcesu, czy do niego oddala? Jak Ty wykorzystujesz to, jak myślisz?

Czym jest odpowiedni mindset?

Oto złe postawy, których powinieneś unikać! Czy masz te problemy, które przedstawię poniżej? Jak walczysz ze sobą, aby osiągnąć swoje cele w sieci?

Co warto unikać?

  • Mogę pracować kiedy tylko chcę. ŹLE! Nie możesz pracować tylko wtedy kiedy masz ochotę. Musisz włożyć dużo czasu przez długi okres czasu odpowiedniej pracy, aby osiągnąć sukces. Nie ma, że Ci się nie chce. Trzeba działać. Nie ma, że się nie chce i że się samo zrobi. Trzeba sobie zapracować na efekty. Dlatego tak ważny jest cel i plan w życiu. Nie możesz się poddawać, i nie ma, że pracujesz kiedy chcesz (mówię o początkach pracy). Gdy ogarniesz już swoją działalność, to możesz zatrudnić ludzi i zlecać wiele rzeczy. Wtedy dopiero działasz, kiedy chcesz. Nie ma tak lekko na początku, jak wiele mówi. Zacznij mieć to na uwadze, gdy zaczynasz. Będzie ciężko, ale się nie poddawaj, tylko rozwijaj swój ebiznes.  Nic nie przyjdzie samo z siebie. Musisz działać dużo, zwłaszcza na początku!
  • Szybko zdobędę bogactwo. Nie możesz się bardziej mylić. W internecie mamy miliony oszustów, którzy nakłaniają do takiego myślenia. Nie daj się takiemu myśleniu! Jest możliwość fajnego życia, prowadząc biznes internetowy, ale nie daj się temu, że można to zrobić szybko. Nie ma szybko, chyba że masz ogromny budżet i wiesz, co robisz. A i z budżetem nie jest tak łatwo. Trzeba się naprawdę postarać, aby osiągnąć sukces. Będziesz musiał pomału wdrażać nowe strategie i swoje kampanie marketingowe. Na początku będzie chaotycznie. I tu jest Ci potrzebny odpowiedni mindset, który będzie Cię napędzał do działania. Wszystko można osiągnąć w życiu, ale trzeba działać i rozwijać się każdego dnia! Trzeba być coraz lepszym w swoim działaniu i dawać z siebie wszystko!
  • Nie potrzebuję planu. Tutaj znowu będziesz w błędzie, tak myśląc. Biznes internetowy to dalej jest biznes. Tu są takie same zasady jak w każdym innym biznesie. Nie ma wyjątku. Poza tym dobry plan pozwala na dobre zarządzanie swoim biznesem. To pomaga. Nie chodzi tutaj o to jak ten biznesplan wygląda, chodzi o sam fakt, że masz jakiś plan. Bez planu nie zaczynaj. Musisz wiedzieć, co jest ważne i jakie kroki podjąć, aby osiągać sukces. Bez planu nie ma dobrego i ukierunkowanego działania. Musisz dobrze poznać siebie i planować wszystko, aby Twój biznes wypalił. Zacznij więc od planu! A potem czeka Cię coś jeszcze gorszego, czyli działanie! Nie będzie lekko, ale sobie poradzisz!
  • Nie muszę mieć szefa. Znowu źle myślisz. TY JESTEŚ SWOIM SZEFEM!  Jeżeli nie będziesz dobrym szefem, to nie zakończysz swojej pracy i Twój biznes upadnie. Osiągniesz porażkę. Jeżeli jesteś dobrym szefem, ustalasz plan i harmonogram działań, to na pewno osiągniesz jakiś sukces. Zacznij dobrze zarządzać sobą w czasie i tyle. Bądź skuteczny i zaplanuj sobie dzień (znowu o tym wspominam, bo to ważne!). Musisz być odpowiednie nastawiony na pracę, aby osiągnąć swoje cele!

Możesz powiększyć ewentualność sukcesu:

  • Mając plan, zanim zaczniesz biznes. Ten, kto nie ma planu, nie osiągnie biznesu. Szczegółowy plan działania  to źródło sukcesu. Musisz wiedzieć jakie kroki podjąć, aby z punktu, a znaleźć się w punkcie B. Muszą być te kroki jednak realistyczne. Nie twórz sobie zbyt wygórowanych celów. Dopasuj swoje plany do swoich możliwości i nie podawaj się w swoim działaniu! Masz wiele do przekazania swojej niszy? To działaj i nie poddawaj się w tym! Nic nie przychodzi łatwo… zwłaszcza sukces w Twojej dziedzinie. Trzeba robić bardzo dużo, aby osiągnąć swoje cele! Miej misję w swoim życiu. Pokaż, że tworzysz wartościową markę, która pomaga ludziom w ich wyzwaniach.
  • Oczekując na ciężką pracę, aby osiągnąć sukces. Nie oczekuj, że będzie inaczej, bo zazwyczaj tak nie jest. Zazwyczaj proste kroki mogą się nam wydawać ciężkie. Każdy krok potrzebuje czasu, pracy i wytrwałości. Czasem coś nie wyjdzie za pierwszym razem. Próbuj, aż osiągniesz sukces. Zacznij mieć odpowiedni mindset i pracuj także nad sobą. Jako pracownik i jako szef samego siebie. Nie będzie to łatwe, ale trzeba jakoś sobą kierować i dawać z siebie wszystko.

Jakie Ty masz do zaprezentowania rozwiązania? Co możesz zmienić w swoim życiu na lepsze? Jaką informację zwrotną masz ze swoich działań? Jakie bierzesz lekcje ze swoich działań? Co sprawia, że masz wyniki online? Na pewno to, że masz odpowiednie myślenie. Widzisz wszędzie rozwój i możliwości, czy tylko wymówki? Jak wykorzystujesz swoją wiedzę i jak pomaga Ci to osiągnąć swoje cele?

Na pewno będzie Cię blokowało wiele rzeczy, ale nie ma co się poddawać. Działasz tak, aby mieć wyniki, czy ciągle masz wymówki? Warto też myśleć pozytywnie, poszerzać swoje kompetencje, aby być coraz lepszym? Jak reaguje na problemy i wyzwania? Czy masz dobre cel i planujesz swoje działania każdego dnia? Jesteś aktywny w swojej niszy? Warto być wdzięcznym za to, co się ma. Ile jeszcze możesz zyskać? Co możesz zmienić w swoim życiu na lepsze? Jak pracujesz nad swoją motywacją? Jesteś zmotywowany do działania i zmian w swoim życiu? Jak ogarniesz swoją głowę, to osiągniesz naprawdę wiele!

Pamiętaj, możesz być w tych procent ludzi, którzy osiągają sukces. Wystarczy mieć tylko solidny plan i codziennie krok po kroku przybliżać się do kolejnego punktu.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty pracujesz nad sobą?

Scroll to top