Nie ma gwarancji szybkiego sukcesu! Jest tylko praca!

Nie ma gwarancji szybkiego sukcesu! A wiele osób na to liczy, aby zdobyć motywację!

A będzie różnie z tym działaniem. Naprawdę różnie! Wiele z nas liczy na to, że szybko osiągnie zamierzony cel i szybko zdobędzie pierwsze wyniki. A potem dostajesz strzała od życia i BUM! 

Na pewno nie ma gwarancji szybkiego sukcesu. 

Bo na sukces musisz sobie zapracować. Robić wszystko, każdego dnia, by osiągnąć swoje cele. A nie raz na kilka dni, jak przyjdzie Ci motywacja. Tu chodzi o codzienne działanie. Systematyczne działanie, za którym idzie jakiś cel. Więc nie licz na to, że szybko osiągniesz sukces. No chyba, że to Twój nie pierwszy projekt i masz zaplecze finansowe, mentalne i tak dalej… ale wielu z nas tego nie ma i musi zacząć od podstaw. 

Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w działaniu online czy poza nim. Jakie chcesz osiągnąć rzeczy i dlaczego liczysz na szybki sukces? Bo inni tak powiedzieli? Oni, którzy pracowali latami, aby jednym strzałem szybko stworzyć odpowiednią kampanię? Nie ma się co porównywać do ludzi, którzy mają już doświadczenie. Bo wiele osób mówi o szybkich efektach, ale nie mówi ile ich to kosztowało pracy na początku. Ile spędzili czasu przed sukcesem na pracę nad sobą i nad tym, aby wybić się w niszy. Porównuj się do siebie tylko z wczoraj. Bądź lepszą wersją siebie i pokazuj SOBIE, że możesz coś osiągnąć! 

Nic samo się nie zmieni, jeśli nie zmienisz swojego myślenia, które Cię ogranicza. Nad tym też trzeba dużo pracować. Nad swoim nastawieniem i nad tym, aby myśleć dobrze o sobie i wierzyć w siebie. Czy to  jest dla Ciebie? Masz czas na takie poświęcenie się każdego dnia? Nie musisz osiągnąć celu w rok. Możesz działać w swoim tempie, ale wytrwale. Może na początek to będą dwie godziny po pracy? Może trochę więcej w weekendy? i tak pomału i do przodu. No chyba, że masz więcej czasu, to możesz zdziałać więcej i wtedy sukces jest szybszy! Zastanów się nad tym, czy jesteś gotów na takie działania każdego dnia i masz tyle odwagi, aby osiągnąć sukces? Czy poświęcisz się tematowi? Czy będziesz na tyle wytrwały, aby coś zmieniło się w Twoim życiu na lepsze? Czy masz coś do przekazania innym? Masz jakiś cel,m który tak Cię motywuje, że nie musisz się prosić o działania z Twojej strony? 

Super, że chce Ci się działać, ale musisz wiedzieć, że nie ma co liczyć na szybkie wyniki od samego początku. Zobaczysz, ile pracy potrzeba, aby coś zmienić w swoim życiu i żeby żyło Ci się lepiej. Jeszcze, jak masz w głowie poukładane ,to będzie Ci się działało bardzo opornie. Wiem, jak jest u mnie i ile pracy potrzeba, aby osiągnąć swoje cele. I każdy dzień jest ciężki… więc nie ma nic za darmo i bez odpowiedniej pracy. Tylko musisz się zabrać za siebie i nie poddawać przy pierwszych porażkach. Na wszystko przyjdzie czas! Na wiele rzeczy musisz sobie zasłużyć i zmieniać siebie, aby działało się wygodniej. Masz na siebie pomysł? Wiesz, do czego będziesz dążyć? Nie ma gwarancji szybkiego sukcesu! Jest ciężka i wytrwała praca, mimo przeciwności na Twojej drodze. Jesteś na to przygotowany? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Licz na siebie na początku! Zgadzasz się z tym?

Scroll to top