Jesteś w stanie się poświęcić? Co zrobisz, aby osiągnąć cele?

Jesteś w stanie się poświęcić? Zrobisz wszystko, aby osiągnąć cel?

Nie ma tak lekko.

I nie ma łatwo! Tak, jak wiele osób mówi. Możesz  wiele, ale bez działania nic nie osiągniesz. A słychać nieraz takie opinie, że w sieci jest łatwo i przyjemnie. Co Ty o tym sądzisz? Co chcesz zmienić w swoim życiu, aby wydarzyło się coś ciekawego? Coś, co sprawi, że będziesz mieć więcej motywacji? Nie będzie Ci łatwo. Nie będzie Ci zawsze łatwo! Wiele rzeczy trzeba zrobić, aby osiągnąć cele. Wiele pracy i zaangażowania w danym temacie… Więc jesteś w stanie się poświęcić i zrobić coś dla innych? Bo w życiu trzeba mieć misję. Coś, co sprawia, że chce Ci się działać. A myślenie o tym, że będzie Ci lekko, to już przesada. Jak zaczniesz działać, to zobaczysz, ile trzeba poświęcić czasu na działanie i rozwój. 

Nie myśl ciągle, działaj!

To problem wielu ludzi. To myślenie o działaniu, zamiast działać. Chcesz mieć wyniki na blogu, ale myślisz o wpisach, zamiast je pisać i weryfikować, co działa. Chcesz mieć pieniądze, a nie robisz nic, aby zarobić. I tak dalej… więc nie myśl i działaniu, tylko działaj! Tylko działanie da Ci efekty każdego dnia. Może nie będzie to łatwe, ale nie ma nic za darmo. Jak idzie Ci działanie? Co zrobisz, aby mieć coraz lepsze wyniki? Jak u Ciebie jest z działaniem? Obijasz się, czy działasz jak należy? Nie ma kończyć na myśleniu, bo tylko działanie pozwoli Ci na rozwój w danej dziedzinie. 

Najlepsza jest podróż.

Nie sam cel, ale i podróż do tego celu. Więc trzeba działać, aby ta podróż była super! Musisz działać, aby zobaczyć, czy idziesz w dobrym kierunku. Czy robisz wszystko, aby osiągnąć swój cel? Zobacz, ile możesz się nauczyć, aby osiągnąć pierwsze sukcesy?! Ile potrzeba nauki i poświęcenia, aby ogarnąć się w danym temacie. Na pewno nie będzie Ci lekko, ale co poradzisz? Musisz docenić także podróż do swojego celu. Bo wiele możesz się nauczyć, ale trzeba pracować każdego dnia, aby kolejne działania sprawiały Ci coraz lepszą frajdę. Trzeba też nauczyć się doceniać to, co już masz i cieszyć się, że się rozwijasz. 

Jesteś w stanie się poświęcić? 

Jesteś? Czy zrobisz wszystko, aby osiągnąć swoje cele? Na pewno masz jakieś siły do działania, które możesz wykorzystać? Co możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Co możesz ogarnąć w swoim rozwoju, aby mieć pierwsze rezultaty? Aby pracowało się jeszcze przyjemniej? W pewnym momencie trzeba się poświęcić pracy i działać na dużych obrotach. Nie ma co za szybko się poddawać, gdy coś nie wychodzi. Wszystkiego z czasem można się nauczyć, więc do dzieła! Na co czekasz? 

Jak osiągniesz cele?

Jak Ty ogarniesz swoje cele? Co zrobisz, aby mieć pierwsze wyniki? Masz plan na rozwój i swoje działania? Zastanów się tylko nad tym, co dla ciebie jest ważne i zacznij się w tym rozwijać. Na pewno nie będzie lekko, jak już pisałem wyżej, ale trzeba się trochę wykazać, jeśli chce się osiągnąć swoje marzenia. Tylko musisz działać każdego dnia i być systematycznym w tym, co się robi. Pokaż swoją moc i nie poddawaj się w gorszych chwilach! Jesteś w stanie się poświęcić?

Scroll to top