Jesteś w stanie się poświęcić? Co zrobisz, aby osiągnąć cele?

Jesteś w stanie się poświęcić? Zrobisz wszystko, aby osiągnąć cel?

Nie wiele z nas całkowicie poświęca się pracy i rozwojowi i to jest normalne! Nie każdy ma na tyle odwagi czy motywacji, aby mieć szybkie wyniki.Większość rzeczy wymaga czasu i poświęcenia. Czy warto zacząć działać i się rozwijać? 

Czy jesteś w stanie się poświęcić, aby osiągnąć swoje cele? 

Jeśli tak, to super! Zasługujesz na to, aby się rozwijać! 

Nie ma tak lekko.

I nie ma łatwo! Tak, jak wiele osób mówi. Możesz  wiele, ale bez działania nic nie osiągniesz. A słychać nieraz takie opinie, że w sieci jest łatwo i przyjemnie. Co Ty o tym sądzisz? Co chcesz zmienić w swoim życiu, aby wydarzyło się coś ciekawego? Coś, co sprawi, że będziesz mieć więcej motywacji? Nie będzie Ci łatwo. Nie będzie Ci zawsze łatwo! Wiele rzeczy trzeba zrobić, aby osiągnąć cele. Wiele pracy i zaangażowania w danym temacie… Więc jesteś w stanie się poświęcić i zrobić coś dla innych? Bo w życiu trzeba mieć misję. Coś, co sprawia, że chce Ci się działać. A myślenie o tym, że będzie Ci lekko, to już przesada. Jak zaczniesz działać, to zobaczysz, ile trzeba poświęcić czasu na działanie i rozwój. Nie ma raczej szybkich sposobów na zmianę! Trzeba dużo ciężkiej pracy, aby osiągnąć swoje cele. 

Nie myśl ciągle, działaj!

To problem wielu ludzi. To myślenie o działaniu, zamiast działać. Chcesz mieć wyniki na blogu, ale myślisz o wpisach, zamiast je pisać i weryfikować, co działa. Chcesz mieć pieniądze, a nie robisz nic, aby zarobić. I tak dalej… więc nie myśl i działaniu, tylko działaj! Tylko działanie da Ci efekty każdego dnia. Może nie będzie to łatwe, ale nie ma nic za darmo. Jak idzie Ci działanie? Co zrobisz, aby mieć coraz lepsze wyniki? Jak u Ciebie jest z działaniem? Obijasz się, czy działasz jak należy? Nie ma kończyć na myśleniu, bo tylko działanie pozwoli Ci na rozwój w danej dziedzinie. Jesteś gotowy na to, aby każdego dnia się rozwijać? Chcesz efektów? To zacznij działać i nie myśl ciągle! 

Najlepsza jest podróż.

Nie sam cel, ale i podróż do tego celu. Więc trzeba działać, aby ta podróż była super! Musisz działać, aby zobaczyć, czy idziesz w dobrym kierunku. Czy robisz wszystko, aby osiągnąć swój cel? Zobacz, ile możesz się nauczyć, aby osiągnąć pierwsze sukcesy?! Ile potrzeba nauki i poświęcenia, aby ogarnąć się w danym temacie. Na pewno nie będzie Ci lekko, ale co poradzisz? Musisz docenić także podróż do swojego celu. Bo wiele możesz się nauczyć, ale trzeba pracować każdego dnia, aby kolejne działania sprawiały Ci coraz lepszą frajdę. Trzeba też nauczyć się doceniać to, co już masz i cieszyć się, że się rozwijasz. Jeżeli masz możliwość działania, to działaj! Wykorzystaj każdą chwilę, aby zmieniać swoje życie! 

Jesteś w stanie się poświęcić? 

Jesteś? Czy zrobisz wszystko, aby osiągnąć swoje cele? Na pewno masz jakieś siły do działania, które możesz wykorzystać? Co możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Co możesz ogarnąć w swoim rozwoju, aby mieć pierwsze rezultaty? Aby pracowało się jeszcze przyjemniej? W pewnym momencie trzeba się poświęcić pracy i działać na dużych obrotach. Nie ma co za szybko się poddawać, gdy coś nie wychodzi. Wszystkiego z czasem można się nauczyć, więc do dzieła! Na co czekasz? Nie licz na to, że będzie Ci zawsze lekko i przyjemnie! Skuteczne działanie to poświęcenie swojego czasu na to, co ważne! 

Jak osiągniesz cele?

Jak Ty ogarniesz swoje cele? Co zrobisz, aby mieć pierwsze wyniki? Masz plan na rozwój i swoje działania? Zastanów się tylko nad tym, co dla ciebie jest ważne i zacznij się w tym rozwijać. Na pewno nie będzie lekko, jak już pisałem wyżej, ale trzeba się trochę wykazać, jeśli chce się osiągnąć swoje marzenia. Tylko musisz działać każdego dnia i być systematycznym w tym, co się robi. Pokaż swoją moc i nie poddawaj się w gorszych chwilach! Wyrobisz się w działaniu i osiągniesz swoje cele! Może Ci to zająć trochę czasu, ale ogarniesz to! Tylko działaj! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W czym Ty się rozwijasz?

Scroll to top