Co u Ciebie działa? Co sprawia, że chce Ci się rozwijać każdego dnia?

Co u Ciebie działa? Co możesz zyskać, dzięki pracy nad tym, co zdaje egzamin?

Zastanów się dobrze nad tym, co możesz zrobić, aby osiągnąć swoje sukcesy? Czy skupiasz się na tym, co działa? Co zrobisz, aby osiągnąć sukces w swojej dziedzinie? Masz coś do przekazania niszy i ludziom? 

Zastanów się nad tym, co u Ciebie działa? 

Mamy nieraz tak, że działa się w jakimś temacie i robimy wszystko, tylko nie to, co powinniśmy robić. Trzeba napisać artykuł, a Ty sobie siedzisz na filmikach. Trzeba tworzyć ofertę, a Ty siedzisz nad serialem dłużej niż zakładałeś. A to trzeba coś zmienić na blogu, ale się nie chce. To taka ciągła walka ze sobą. I to jest naprawdę ciężko zmienić. Takie zachowania, które nie przybliżają Cię do sukcesu. Wolisz sprawdzać maila co pięć minut zamiast pomyśleć nad nowym wpisem na bloga czy wejście w nową niszę. Bo wygodniej jest powiedzieć, że się nie chce, co nie? Łatwiej jest się poddać, niż działać! 

Więc zastanów się, czy z takim podejściem warto działać? To jest dobre pytanie! I wiele z nas zna odpowiedź, ale boi się zacząć coś zmieniać w swoim życiu. Więc zabierz się za to, co ważne! Nie licz na szybki sukces, tylko na ciężką pracę i walkę ze sobą na początku, gdy robisz wiele rzeczy sam. Więc zastanów się, czy faktycznie chcesz osiągnąć cele, czy tylko tak sobie marzysz i bujasz w obłokach? Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne? Co u Ciebie działa i jak to możesz skalować? Zrobić na większą skalę? Co zrobisz, by osiągnąć swoje cele? Czy powtarzasz rzeczy, które działają, czy tylko marnujesz czas? Masz pomysł na siebie i wiesz, do czego dążysz? Wiesz, co możesz zmienić w swoim życiu, dzięki konsekwentnej pracy? Wszystko! 

Więc nie wiem, czemu dalej kombinujesz i nie chce Ci się działać… jest tyle do osiągnięcia w wielu tematach! A Ty dalej czekasz? Na co? Powiedz mi, na co? Co powoduje, że nie masz efektów? Często jest to brak działania nad tym, co ważne! A Ty masz ciągle wymówki i kombinujesz, co tu zrobić, aby sobie odpuścić. Każdy kiedyś odpuszcza, bo nie jesteśmy robotami, ale po kilku dniach warto wrócić do pracy. To jest prawdziwa wytrwałość, jeśli wraca się do pracy, po kilku dniach wątpliwości. O to w tym chodzi, a nie podziałanie raz w tygodniu przez kilka godzin. Trzeba wykorzystać możliwy czas jak najlepiej. I początki są bardzo ciężkie! Bardzo! Bo trzeba się nauczyć systematyczności. Być wytrwałym, mieć cele i plany, jakieś marzenia, do których dążysz. Więc nie licz na łatwy sukces. Musisz się wykazać w niszy, aby ktoś Cię zauważył i pomógł Ci osiągnąć cele. Masz na siebie największy wpływ, więc wykorzystaj to, że jesteś swoim przyjacielem i pozwól sobie na działanie i na rozwój. Daj sobie szansę, ale taką prawdziwą! Że jeśli coś nie wyjdzie po  kilku latach, to sobie odpuścisz. Ale w końcu wyniki się pojawią! I trzeba wykorzystać każdą możliwą chwilę na działanie i rozwój! To wiele pracy, ogrom pracy! 


Więc nie wiem, na co czekasz? Zaczniesz w końcu realizować swoje plany? Czy dalej czekasz na idealne chwilę? Masz coś do udowodnienia? Pokaż sobie i innym, że można! Najważniejsze jest cieszenie się z procesu i codziennie działanie! Co u Ciebie działa i jak to wykorzystasz? Zaczniesz w końcu robić to, co do Ciebie należy? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Masz na siebie pomysł?

Scroll to top