Nie jesteś sam! Masz wiele do zrobienia, aby dobrze blogować!

Nie jesteś sam w sieci! Masz miliony innych stron i blogów… jak się wyróżnisz? 

Co sprawi, że klienta ma wybrać Ciebie? Co może sprawić, że osiągniesz sukces online? Pamiętaj, że konkurencja zawsze będzie i tego nie zmienisz! 

Nie jesteś sam, masz konkurencję! 

Co Ty robisz, aby wybić się ponad inne marki online?

Masz w sobie siłę!

Masz siłę do działania na swoim blogu. Na pewno nie jest łatwo na początku blogować, ale można się tego szybko nauczyć! Poza tym, nie każdy się do tego nadaje i nie każdy chce działać w tym kierunku! Jedne woli nagrywać wideo, podcast i tak dalej… Ja lubię pisać i rozwijać swoje możliwości w tym kierunku. Więc masz wybór do tego, gdzie zostawiasz swoją energię. Zastanów się tylko, co jest dla Ciebie ważne i w czym chcesz się rozwijać na swoim blogu. Wybierz to, co jest dla Ciebie ważne. Zobacz, co możesz zrobić, aby osiągnąć sukces w swojej dziedzinie. Na pewno czeka Cię sporo pracy i wątpliwości, ale nie poddawaj się, bo masz w sobie siłę do działania. Nie poddawaj się w swoich działaniach, tylko każdego dnia się rozwijaj w swojej branży. Masz na pewno wiele do przekazania! 

Co możesz oferować?

Bloga możesz połączyć ze sprzedażą. Ale trzeba dużo pracy włożyć w swojego bloga, aby sprzedawały się na nim produkty. Jaką Ty chcesz prowadzić sprzedaż? Co możesz rozwiązać u Twoich czytelników? Jakie mają największe problemy? Co chcesz rozwiązać, aby ludzie chętnie kupowali Twoje kursy czy szkolenia w sieci? Masz pomysł na swoją sprzedaż? Co jest wyzwaniem dla Twoich czytelników? Budowanie produktu to naprawdę sporo pracy, którą trzeba włożyć, aby osiągnąć cel. Nie ma tak, że napiszesz 10 artykułów i będziesz sprzedawał 5 produktów dziennie. Na sprzedaż trzeba sobie zapracować! Nie będzie to łatwe, ale co poradzisz? Taka jest nauka nowych rzeczy i jak nigdy nic nie sprzedawałeś , to może być naprawdę ciężko. Każdemu jest ciężko na początku. Więc nie licz na szybkie efekty. Wszystko przyjdzie z czasem. Jaki Ty masz pomysł na swoją sprzedaż? 

Jaką widzisz odpowiedź niszy?

Jak reagują na Twoje treści? Co lubią czytać i co sprawia im kłopot? To wszystko możesz się nauczyć poprzez analizę statystyk. I tu też musisz mieć ruch, aby widzieć, co jest ważne dla potencjalnego klienta. Nie ma tak, że wymyślisz problem i rozwiążesz go w kursie. Musisz zbadać potrzeby rynku i sprawdzić, co możesz sprzedać. Nie ma tak łatwo, że będziesz zgadywać. Nie możesz się poddawać w swoich działaniach. Musisz cisnąć każdego dnia i rozwijać siebie jako blogera i sprzedawcę. A to wymaga czasu i zaangażowania! Nic nie przyjdzie szybko, bo praca nad każdą niszą jest wymagająca. Więc musisz zrobić, jak najwięcej, aby poznać swoją branżę i rozwijać swoją ofertę. jaki masz pomysł na swoje sprzedaż? Co ludzie Ci podpowiadają? Co musisz zrobić, aby osiągnąć cel? 

Nie jesteś sam! 

Masz wiele konkurencji i ona też zmaga się z problemami. Musisz obserwować nisze i sprawdzać, co robi konkurencja. Może poprzez obserwację wpadniesz na jakiś pomysł? na inną sprzedaż lub lepsza ofertę? Masz wiele do zrobienia w swojej niszy, aby osiągnąć cele. Nie ma tak lekko, że osiągniesz cel bez działania i rozwoju swojej marki i oferty. Masz wiele do przekazania, ale nie możesz się poddawać w działaniu. Musisz się rozwijać i pokazać się z najlepszej strony poprzez swoje blogowanie i sprzedaż. Jaki masz pomysł na siebie? W czym chcesz się rozwijać? Nie jesteś sam w swojej niszy, więc musisz się czymś wyróżnić, rozumiesz? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty rozwijasz się w blogowaniu?

Scroll to top