Czy każdy może osiągnąć sukces? Co ja o tym myślę?

Czy każdy może osiągnąć sukces? Czy praca nad sobą, motywacją, celami i planami jest dla każdego?

Rozwijasz się? Czy to łatwe? Czy łatwo i przyjemnie jest osiągać cel? Zastanów się, czy jest dla Ciebie taka praca nad sobą i swoimi umiejętnościami? Poświęcisz na to czas i pieniądze? Wiesz, czy podołasz tym swoim negatywnym lękom, myślom i przekonaniom? 

Czy każdy może osiągnąć sukces? Jesteś gotowy na działanie? 

To wszystko zależy od Twojego myślenia i nastawienia. Bo możesz wierzyć w siebie i mieć wynik, ale jak nie będziesz się rozwijał i pracował nad sobą, to będziesz wiele rzeczy negował. Nie wszystko jest dla każdego. Każdy ma inne podejście i należy to szanować. Jeden wierzy w sukces i coś osiąga, a drugiemu nie chce się pracować i nie ma nic. I to dużo zależy od Twojego nastawienia. Od tego, ile i w jaki sposób nad sobą pracujesz. Jeżeli nie chcesz zdobywać nowej wiedzy, to nie osiągniesz sukcesu. Jeżeli nie będziesz działał w odpowiedni sposób, to też nie będzie wyników. Bo dużo zależy od Twojego myślenia na dany temat. Jak w coś nie wierzysz, to nie osiągniesz w tym sukcesu. Nie ma co się poddawać, gdy coś nie wychodzi. A wiele osób się poddaje. Więc zacznij dużo pracować nie tylko nad twardymi umiejętnościami, ale też i nad sobą, aby uczyć się szybciej i skuteczniej. Nie ma co się poddawać w pierwszych latach pracy. Tak mówię o latach! Nie tygodniach! Bo wiele rzeczy musisz zrozumieć, aby mieć wyniki. Ja też jestem na początku drogi i wiem, jak już jest ciężko, a co będzie, gdy wejdę na wyższy poziom? Nawet o tym nie myślę, ile pracy potrzeba, aby się coraz bardziej rozwijać. 

Więc zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne? Czy wierzysz w to, że każdy może osiągnąć sukces? Ja myślę, że jest to zarezerwowane dla tych, co chcą czegoś więcej od życia i chcą się rozwijać. Jak nie chcesz pracować, to nie ma co zaczynać działać! Jak Ty chcesz się rozwinąć, co chcesz zmienić w swoim życiu, aby mieć wyniki? Czy będziesz pracować nad swoją mentalnością, aby być coraz lepszą wersją siebie? Masz jakiś pomysł na siebie i wiesz, do czego dążysz? To super! Jeśli nie, to na pewno masz wiele dróg do wyboru. Wybierz jedną i zacznij się w tym realizować. Nie będzie to łatwa walka, bo praca nad sobą wymaga dużo pracy i poświęceń. Jakie sukcesy Ty chcesz osiągnąć? Co chcesz zmienić w sobie, aby zacząć zarabiać więcej? Aby być lepszy w swojej dziedzinie? Nie musisz mieć działalności, możesz być na etacie i też się rozwijać i być szczęśliwym. Możesz pracować dla innych nie tylko w sieci, ale i poza nią. Więc masz wiele możliwości. Nie możesz się poddawać w tych działaniach, gdy przyjdą dni zwątpienia. Wtedy trzeba zacząć myśleć o innych działaniach lub zmienić taktykę, aby w końcu  mieć wyniki. Musisz myśleć, kombinować i testować to, co dla Ciebie jest ważne i co sprawia Ci przyjemność. 

Więc nie licz na szybkie efekty! Masz wiele dróg… Wybierz jedną i zacznij się w niej realizować. Sprawdzaj, czy dany temat Ci pasuje i testuj różne formy rozwoju, czy zarobku! Każdy ma inne umiejętności, więc musisz je dopasować do siebie. Każdy ma inny zestaw wiedzy, którą można wykorzystać. Więc czeka Cię sporo pracy! To na pewno, więc zabierz się do roboty i rozwijaj się każdego dnia. Może i będzie różnie, ale nie można przestać się rozwijać, bo każdy zasługuje na sukces, jeśli sobie na to zapracuje! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W czym Ty chcesz osiągnąć sukces?

Scroll to top