Warto działać! Ale nie licz na to, że będzie przyjemnie…

Warto działać! Zawsze było warto, ale nie każdy chce się wysilać…

Nie każdemu chce się działać i osiągać swoje cele. Co Ty robisz? Zastanawiasz się, czy działasz? Jakie masz na siebie pomysł online? 

Warto działać, pamiętaj! 

I tak jest niestety, że nie każdy chce poświęcić swój czas na rozwój i pracę. Wielu z nas woli siedzieć przed TV czy mediami społecznościowymi. I szanuje ten wybór, ale nie chciałbyś czegoś więcej od życia? Jakichś celów, marzeń? Czy nie byłoby super osiągać sukcesy i każdego dnia robić coś w kierunku swojego sukcesu? Wiem, że ciężko jest działać w każdej dziedzinie. Że potrzeba dużo pracy i wyrzeczeń, ale warto działać! Warto brać od życia coś więcej! Masz wybór! Albo działasz, albo odpuszczasz i narzekasz… Więc tutaj chodzi o decyzję! O to, aby każdy dzień był coraz lepszy i wyjątkowy. Więc co napędza Cię do działania? Co sprawi, że znajdziesz w sobie motywację? Nie będzie lekko, to na pewno… ale co poradzisz? Jakby było łatwo, to każdy byłby spełniony i szczęśliwy. Ale nie każdy ma efekty, bo nie działa czy podejmuje złe działania. Jest wiele rzeczy, w których możesz być dobry. Jest tyle tematów i rozwiązań na szukanie zainteresowań i pasji. Ale trzeba nad tym pracować, a nie czekać, że samo przyjdzie. Nie ma tak lekko i nigdy nie było, a i tak wiele osób kombinuje i czeka na nie wiadomo na co. 

Zastanów się, co dla Ciebie jest ważne w życiu? Co chciałbyś zmienić w swoim życiu, aby w końcu być szczęśliwym? Czy czeka Cię sporo pracy? Tak! Więc za szybko się nie poddawaj, gdy przyjdą pierwsze wyzwania. Na pewno nie będzie Ci wszystko szło po Twojej myśli, ale da się z wielu rzeczy wyjść. Nie ma sytuacji bez wyjścia! Jest wiele dróg do rozwoju. Wybierz jedną i zobacz, jak czujesz się w działaniu w danym temacie. Jak nie wyjdzie, to zmień branżę i zobacz się w innej pracy, czy to online, czy na etacie. Bo nie musisz mieć biznesu. Możesz być na etacie i być szczęśliwym. Możesz się rozwijać w korporacji i wchodzić na kolejne poziomy. Jak chcesz coś swojego, to nie ma problemu. Każdy ma wybór i robi to, co dla niego jest ważne. Żyj po swojemu i według swoich zasad. Nie musisz naśladować innych, możesz być sobą i też wyjść na tym dobrze. Zastanów się, co jest dla Ciebie i dąż do swoich pierwszych sukcesów. Będzie na pewno ciężko, ale poradzisz sobie. Uwierz w siebie i w to, że masz wiele do zrobienia. Możesz być zadowolony z życia i robić wiele rzeczy. Nie musisz trzymać się jednego. Jedno wyjdzie, to możesz robić następne. Możesz być dobry w wielu dziedzinach! Tylko trzeba działać. Warto działać! 

Ale na wszystko potrzebny jest czas. Czas, pieniądze, odpowiednie nastawienie i mentalność. Nic samo nie przyjdzie. Na wiele rzeczy trzeba sobie zasłużyć! Więc nie licz na szybkie efekty w tydzień. Nie licz, że coś samo się rozwiąże. Bo trzeba zapieprzać każdego dnia i nieważne czy się chce, czy nie. Więc nie wiem, na co Ty liczysz… że wszystko spłynie samo? Że ktoś Ci pomoże? Ludzie mają gdzieś Ciebie i Twoje życie, bo każdy ma swoje. I nie licz na to, że nagle ktoś Ci za darmo pokaże receptę na sukces. Magiczną pigułkę, która zmieni Twoje życie… Nie ma co się łudzić, że będzie łatwo i przyjemnie. Tyle! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W czym Ty chcesz się rozwijać?

Scroll to top