Jaki masz pomysł na swój e-biznes? Co wiedzieć na początku?

Jaki masz pomysł na swój e-biznes? Przeczytaj koniecznie! 

Czy zastanawiałeś się, co chciałbyś robić w Internecie? Nad czym warto się skupić na początku swoich działań? Masz pomysł czym się wyróżnić i co zrobić, aby osiągnąć sukces? 

Jaki masz pomysł na swój e-biznes? 

Co robisz, aby osiągnąć sukces w sieci? 

Co za darmo, a co za pieniądze?

Nie wszystko dajesz za darmo. Czymś dzielisz się tylko za pieniądze i to jest OK! Więc zacznij się rozwijać! Musisz mieć strategię na to, co dajesz za darmo, a czym możesz się podzielić na blogu czy mediach społecznościowych. Na pewno nie będzie Ci lekko, bo trzeba się rozwijać mimo przeciwności. A będzie ich sporo, gdy nie masz doświadczenia w pracy w domu. Pokaż się z dobrej strony i buduj swoją markę osobistą. Jak Ty będziesz się dzielił wiedzą? Na blogu? W swoim newsletterze? Poprzez jakieś darmowe produktu lub usługi? Jest wiele możliwości, więc wybierz dobrze! Każdy dzień to coś nowego, więc wykorzystaj swój czas mądrze! Wiesz już czym będziesz się dzielił za darmo, a czym za pieniądze? 

Pokaż swoją ofertę z najlepszej strony!

Jaką masz ofertę? Co będziesz sprzedawał? Jak możesz ogarnąć swoją ofertę, aby była ona konkurencyjna? Praca nad ofertą nie jest łatwa i wymaga też poznania wielu zasad. Nie możesz pokazać produktu byle jak. Nie możesz się poddawać, gdy coś Ci nie będzie wychodziło w tworzeniu oferty. Potem i tak warto testować swoją ofertę i sprawdzać jaki nagłówek działa. Nie będzie to łatwa droga, ale to ogarniesz! Nauka pisania ofert to mega przydatna wiedza, więc warto ją wykorzystać w swojej sprzedaży. 

Jak zbudujesz relację?

Trzeba ją budować! Warto być z klientami w dobrych stosunkach. Rozwijać się poprzez ich opinię i sprawdzać, co dla nich jest najlepsze. Testować swoje produkty i otrzymywać feedback od ludzi, którzy coś od Ciebie kupują. Jaki Ty masz pomysł na swój e-biznes? Jak Ty będziesz budował relację? Co zrobisz, aby mieć wyniki sprzedażowe? Postaraj się osiągnąć swoje cele i budować z ludźmi relacje. Komunikacja jest mega ważna i trzeba nad nią poświęcić uwagę. Wiedzieć, czego ludzie chcą, a czego potrzebują. Wszystko wymaga pracy, ale opłaci Ci się rozwiązać problemy swoich klientów. Budujesz markę i będziesz się rozwijać! Więc warto to robić. 

Baw się swoim rozwojem.

Bo to super wiedzą! Rozwój siebie i swoich umiejętności jest ważna i trzeba nad tym pracować. Nie będzie to lekka praca, ale trzeba to potraktować jako zabawa, bo wtedy działa się jeszcze lepiej i szybciej. Jak Ty się rozwijasz? Jakie tematy lubisz? Co możesz zmienić w swoim życiu? Jak możesz pomnożyć swoją wiedzę? Jak możesz się wybić i co zrobić, aby zbudować solidną markę? Zastanów się dobrze nad tym, co jest dla Ciebie ważne i zacznij się w tym rozwijać. Może to długa droga. Może kręta, ale trzeba się rozwinąć i pokazać innym, że ma się przydatną wiedzę! 

Dobre poznanie potrzeb i niszy to klucz. 

Więc od tego musisz zacząć! Pokazać, że zna się problemy niszy! To nie tylko masz pokazać, ale faktycznie wiedzieć, czego potrzebuje branża. Im więcej wiesz o swojej grupie docelowej, tym lepiej dla Ciebie. Ale to nie jest wiedza, która jest na tacy. Trzeba się wbić głębiej i pokazać, że masz coś, czego nie ma konkurencja, czyli najlepsze rozwiązanie! Postaraj się stworzyć idealną ofertę dla Twoich klientów!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jaki Ty pomysł wdrażasz?

Scroll to top