Moje lekcje online, czyli czego się nauczyłem, blogując?

Oto moje lekcje online, jakie przebyłem, będąc online i tworząc bloga?

Każdy, kto działa, to ma od życia jakieś lekcje. Jakie są moje? Jakie mam doświadczenia w działaniu online? Czy ciężko jest działać? Na pewno! Ale nie ma co się poddawać! Musisz się wiele nauczyć, aby osiągnąć swoje cele! 

Jakie dostałem lekcje online?

Czy zawsze było i jest przyjemnie? Czy zawsze wszystko wychodzi? 

Jakie masz oczekiwania? Jakie masz cele? 

Czego oczekujesz od siebie? Co chcesz osiągnąć poprzez swoje działania. Nie jest to zawsze oczywiste, ale trzeba robić wszystko, aby poznać swoje oczekiwania i zacząć działać wraz z nimi. Jak wiesz, po co działasz, to jest jakoś lepiej. Więc czego Ty oczekujesz do siebie? Jakie chcesz mieć wyniki online? Jakie cele chcesz zdobyć? Co jest dla Ciebie ważne? Trzeba się nad tym dobrze zastanowić! Mieć jakiś cel w życiu i do niego dążyć! Nie jest to łatwe, więc trzeba zakasać rękawy i zacząć działać. I nie będzie tak łatwo, jak wiele mówi. Bo działalność w Internecie nie jest łatwa, więc trzeba zapieprzać na maksa. Dawać z siebie wszystko! Bo każdy powinien mieć cele! Ty też! Nie żyj z dnia na dzień, miej motywację do zmiany. Działaj razem ze swoimi celami i nie poddawaj się w działaniu. Bo przyjdą naprawdę ciężkie dni i nie będzie wtedy super. Trzeba się postarać, aby mieć wyniki w swoim życiu. Bo każdy dzień to nowe możliwości do zmiany. W końcu przyjdą też i lepsze dni i wtedy nabierzesz pewności siebie. Będzie Ci się chciało pracować. Postaraj się być coraz lepszy w tym, co robisz. 

Zrozum, po co pracujesz.

To dlaczego jest bardzo ważne. Bez tego nie będzie Ci lekko i nie będziesz mieć motywacji. Więc zacznij od tego swojego: PO CO działasz? I zacznij pracować nad sobą, aby się rozwijać i dawać z siebie wszystko. Bo to dlaczego jest super ważne i nie można bez tego działać skutecznie. Zrób wszystko, aby osiągnąć cele. Może nie będzie łatwo, ale Ty sobie poradzisz, bo masz swoje, dlaczego i wiesz, po co działasz. Choć nie będzie zawsze super, to nie możesz się poddać. Masz działać i traktować każdy nowy dzień, jako nowe możliwości. Może się to wydaje łatwe w teorii, ale w praktyce wymaga ogromu zaangażowania. Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie kluczowe i w czym chcesz się rozwijać. Oto moje lekcje online, co jeszcze chcę Ci przekazać? 

Jak dowiesz się, że osiągniesz sukces

Masz określone, to kiedy dowiesz się, że osiągnąłeś cel? Jaki kamień milowy przejdziesz? Jakie kroki będziesz podejmować, że uznasz, że to już to? Że osiągnąłeś cel? Nie będziesz wszystkiego wiedzieć na początku, ale z czasem określisz swój cel. Wtedy poznasz też to, co musisz osiągnąć, aby powiedzieć: ZROBIŁEM TO! 

I poznasz wtedy swoje możliwości! Zdobędziesz większą pewność siebie i nie będziesz się za szybko poddawał. Wiele rzeczy jest możliwe, więc zacznij od rozwoju siebie i swojej wiedzy i doświadczenia. Będzie naprawdę dobrze, jeśli zaczniesz działać z celem i określisz to, kiedy go osiągniesz! 

Jaki problem masz i jak go rozwiążesz? Jak możesz pomóc innym? 

Jakie problemy Ty miałeś? I jak możesz przekazać rozwiązanie innym? Co chciałbyś osiągnąć w swoim życiu? Jakie miałeś wyzwania w swoim życiu? Ile chcesz zmienić w życiu innych? Masz chęć pomocy innym? To dobrze! Zauważ, że masz wiele do przekazania, gdy posiądziesz odpowiednią wiedzę i doświadczenie! Możesz się dzielić praktycznymi poradami z innymi i dzięki temu rozwijać swoją markę. To wymaga pracy nad sobą i wielu upadków, ale gdy poznasz problemy i je rozwiążesz, to zaczniesz się naprawdę rozwijać. I przy tym pomożesz innym! Bo pomaganie jest super! 

To moje lekcje online, jakie dostałem, pisząc bloga. Co Ty byś dodał od siebie? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Napisz w komentarzu swoje wnioski!

Scroll to top