Ciekawe przemyślenia na temat e-biznesu!

Ciekawe przemyślenia na temat e-biznesu. Co według mnie jest ważne i nad czym warto skupić uwagę?

Czy każdy ma podobne przemyślenia do mnie? Chyba tak, bo działanie online to podobne błędy, chociaż każdy działa w inny sposób i ma inne metody na siebie. Jakie Ty masz przemyślenia? Podziel się nimi! 

Oto moje przemyślenia na temat e-biznesu! 

Masz podobne, czy dodałbyś coś innego? Może jest coś ważnego dla Ciebie? 

Nie myśl tylko.

Bo samo myślenie nic nie da! Tylko będziesz się dobijał, że nic nie robisz i nie masz efektów. Myśl tylko nad planem i celem i zacznij działać z tym, co masz. Więcej na początek Ci nie potrzeba, gdy na przykład zaczynasz blogowanie. Tylko rozwój i działanie jest ważne. Możesz zacząć bloga nawet za darmo, aby zobaczyć, czy się do tego nadajesz. Wystarczy Twoja wiedza i doświadczenie. Nie będzie Ci z tym lekko, ale musisz zacząć działać. Nie myśl tylko! Samo się nie zrobi, wiesz? Masz wiele do przekazania, bo każdy ma jakąś unikalną wiedzę i praktykę, którą możesz się podzielić z innymi. Zastanów się nad swoim tematem bloga. Nad tym, co jest dla Ciebie ważne i w czym chciałbyś się rozwijać. Nie ma co, więcej pisać — zacznij działać zaraz po przeczytaniu tego artykułu! 

Ustal budżet. 

Wiesz, że to bardzo ważne!? Zwłaszcza na początku! Każdy ma jakiś budżet i trzeba z nim działać. Jeden ma miliony, a drugi parę stów. Musisz na początku dostosować się do swoich możliwości. I ja to rozumiem, uwierz mi! Nie będzie Ci łatwo, gdy trzeba będzie poświęcić na coś czas zamiast pieniędzy. Ale tak już jest, więc nie ma co się na początku poddawać, gdy będzie Ci ciężko. Wszystko przyjdzie z czasem. Wszystko z czasem… Zastanów się nad tym, jaki Ty masz budżet i działaj z tym, co masz. 

Nie skacz z kwiatka na kwiatek. 

Trzymaj się jednego planu na raz i nie wchodź w coraz to nowsze e-biznesy. Dopiero jak zrobisz jedno, to zacznij kolejne. Nie będzie to łatwe, bo będzie Cię ciągnęło do nowych możliwości. Ale jak masz bloga, to bloguj. Jak masz portal, to pisz na nim. Jak masz newsletter, to się go trzymaj i tak dalej. Skakanie nic Ci nie da i tylko będzie coraz gorzej z motywacją, bo niczego nie będziesz osiągać z takim zapałem. Trzymaj się jednego i zacznij działać z wiedzą i budżetem, jaki masz. Zacznij naprawdę się rozwijać! Jakie są Twoje przemyślenia na temat e-biznesu?

Wybierz dobry temat. 

Taki, który nie będzie Cię ciągnął w dół. Wybierz coś z pasji, jakie masz. Wybierz to, co Cię interesuje. Wybierz jakiś naprawdę ciekawy temat, z którym możesz się rozwijać. Nie każdy ma pasję, ale trzeba próbować wiele rzeczy, aby ją znaleźć. Ty na pewno ją znajdziesz! Wierzę w to! Nie będzie to łatwe, ale znajdziesz ten idealny temat. 

Pracuj ciężko, ale mądrze!

Nie będzie zawsze przyjemnie, ale trzeba działać mimo przeciwności. Pracuj mądrze, bo szkoda marnować czasu na to, co nie działa. Im więcej działania, tym więcej doświadczenia na temat problemów i przeszkód ludzi w danej niszy. Zastanów się, w czym Ty chcesz być naprawdę dobry i jaką wiedzę i praktykę chcesz zdobyć? 

Nie kieruj oferty do wszystkich. Cele.

Wiele osób myśli, że każdy jest klientem… Nic bardziej mylnego! Trzeba działać dużo, aby osiągnąć swoje cele. Kieruj swoje produkty do mniejszej liczby osób i wtedy poznasz lepiej ich problemy i bolączki. 

Skup się na działaniu! Bądź wytrwały…

Nie ma efektów bez działania. Musisz poznać dobrze siebie, aby wiedzieć, co jest dla Ciebie ważne. W czym chcesz się rozwijać? Jakie tematy Cię interesują? Ile masz możliwości w danym temacie? Czy Twoje działania przybliżają Cię do sukcesu? 

Oto moje przemyślenia na temat e-biznesu.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakie Ty masz przemyślenia?

Scroll to top