Lubisz blogować? Nie warto się poddawać w blogowaniu!

Jak bardzo lubisz blogować? Co daje Ci blogowanie i jakie ma to dla Ciebie zalety?

Ja uwielbiam blogować, choć są lepsze i gorsze chwile. A Ty próbujesz swoich sił w sieci? Spróbuj blogować i zobacz, jak bardzo się będziesz wtedy rozwijał! Nie zastanawiaj się i załóż bloga! 

A Ty? Lubisz blogować?

Wiele osób mówi, że blogowanie jest ważne i łatwe. Może ważne to się zgodzę, ale łatwe? Niekoniecznie! Bo są łatwiejsze i trudniejsze tematy, ale nie ma tak, że jest to łatwe. Jak lubisz blogować, to może daje Ci to więcej motywacji, ale bez przesady. Tworzenie treści w Internecie nie jest łatwe! Jak jest według Ciebie? Lubisz blogować, czy nie? Co daje Ci blogowanie? Jakie ma to zalety? Czy łatwo jest zacząć blogować? Tak, ale ile się utrzymasz w niszy? Ile starczy Ci motywacji i chęci do działania? Co chciałbyś osiągnąć dzięki blogowaniu? Zadaj sobie te pytania i do dzieła. Albo działasz, albo nie!

Zastanów się, co daje Ci blogowanie? Po co blogujesz? Jakie masz cele blogowania? Pisz dużo i twórz te treści, ale trzeba to robić z sensem. Pisać o tym, co lubisz lub chcesz się nauczyć. Blogowanie daje Ci duże możliwości rozwoju, ale samo się nie zrobi! Fajnie by było, nie? Ale trzeba zakasać rękawy i zacząć pisać! Pisać, i pisać, i pisać! Aż do celu i sukcesu. Ile piszesz tygodniowo, to już zależy do Ciebie. Wszystko zależy od niszy i tego, ile masz czasu i ile możesz go poświęcić tygodniowo! Zacznij już dziś! Hosting i domena to 100-150 zł na rok, a jak się nie uda, to nie stracisz wiele. Możesz też zacząć od czegoś zupełnie darmowego. Wybierz i działaj!

Co sprawia, że lubisz blogować? Dla budowy marki? Dla sprzedaży? Dla promocji swoich produktów? To wszystko wymaga zastanowienia i działania, ale Ty się nie poddasz! Wierzę, że będziesz kolejnym i dobrym blogerem, a to wymaga poświęceń i czasu. Bo to wymaga pracy nad treściami, sobą i swoimi umiejętnościami… Jak już coś zacząłeś, to to zrób i nie czekaj na nic. Ja dlatego lubię blogować, bo daje mi to rozwój! Dzięki temu mam co robić w ciągu dnia. Mam nowe możliwości i buduję markę i społeczność. To jedna z wielu zalet blogowania.

Zobacz, dlaczego Ty chcesz coś działać na blogu? Po co Ci blogowanie? Dlaczego chcesz się rozwijać w danym temacie? To chyba oczywiste, że blog daje Ci nowe możliwości w Internecie. Ale to nie jest robota na parę tygodni. To praca  na lata, aby wypracować odpowiednie strategie. Aby zobaczyć, czego potrzebują ludzie w niszy. Aby ogarnąć, co jest ważne dla Ciebie. Aby pokazać sobie, że dam radę! Że ogarnę swoje życie i zacznę się codziennie rozwijać. Pokonywać przeszkody i lęki….

…. bo będzie ciężko! I to cholernie! A Ty czekasz na jakieś fory? Że kiedyś będzie łatwiej? Nie będzie! Za jedną górą, jest jeszcze kilka innych, które musisz pokonać. I są one coraz trudniejsze. Wymagające zrozumienia siebie i innych. Pokonania swoich słabości. Dawanie z siebie wszystkiego!

Zastanów się nad swoim życiem, co chcesz po sobie zostawić? Ile masz motywacji do osiągnięcia celu? Masz w sobie tyle samozaparcia? Masz w sobie tyle wiedzy i doświadczenia, aby osiągnąć swój cel blogowania? Daj z siebie dużo i pokaż, że lubisz blogować i chcesz pomagać ludziom w ich problemach.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Lubisz blogować? Ja bardzo!

Scroll to top