Masz możliwości! Więc czemu nie zaczniesz działać?

Wiesz, że masz możliwości, aby osiągać wiele w życiu?

Dlaczego ludzie nie wykorzystują swoich możliwości? Czemu nie chcemy się po etapie studiów się uczyć i rozwijać? Dlaczego mimo tego, że masz możliwości, to ich nie wykorzystujesz? Przecież można się nauczyć tak wiele rzeczy! Co jest w Tobie, że masz w dupie rozwój i naukę nowych umiejętności? Nie masz celu? Pasji? Motywacji? To ją znajdź! Nie będzie lekko, ale to ni o tym mówię… bo mówię o czymś dziwnym, że mamy tyle możliwości, a ich nie wykorzystujemy. Szkoda… bo gdyby każdy się rozwijał i ciągle uczył i wykorzystywał wiedzę, to byłoby super i mielibyśmy więcej ludzi sukcesu.

Nie rozumiem tego, że często mówimy, że chcemy to czy tamto, ale gdy zaczynamy działać w tym kierunku, to jakoś się nam odechciewa. A bo za trudne…a bo nie ma efektów… a bo nie mam czasu… a bo mam to tak naprawdę w dupie… I tak w kółko. I tak ciągle i nie ma tych efektów, bo jak mają być, gdy się nie kształcisz i nie rozwijasz w danej dziedzinie? A jak zaczniesz wykorzystywać wiedzę to wtedy zacznie się magia!

Masz możliwości, więc się nie poddawaj. Upadnij, ale wstań. Ucz się i znowu upadnij, ale wstań i tyle. Aż do efektów, aż do celów. Nie ma tak, że zrobi się samo, że nauczy się samo, że nie będzie lęku, przeciwności i brak motywacji. Musisz działać mimo tych przeciwności i nie możesz się poddawać. Jest super ciężko z rozwojem, bo ona wymaga tyle od nas, a my często się poddajemy. Ile razy ja się poddaje, ale wiem, że muszę wstać i znowu działać. Jest cholernie trudno w nauce marketingu, ale trzeba coś w życiu robić. Trzeba napędzać się pasją i dawać z siebie wszystko! Mimo gorszych tygodni, bo o taki będą…

Jakie Ty masz możliwości? Jak je wykorzystujesz?

Posted in Rozwój osobisty.