Masz możliwości! Więc czemu nie zaczniesz działać?

Wiesz, że masz możliwości, aby osiągać wiele w życiu?

Wiesz, że możesz wiele osiągnąć? Ale czy działasz w tym kierunku, czy odpuszczasz? Czy starasz się działać z planem i celem? Wiesz, do czego dążysz w swoim życiu? 

Pamiętaj! Masz możliwości! 

Dlaczego ludzie nie wykorzystują swoich możliwości? Czemu nie chcemy się po etapie studiów się uczyć i rozwijać? Dlaczego mimo tego, że masz możliwości, to ich nie wykorzystujesz? Przecież można się nauczyć tak wiele rzeczy! Co jest w Tobie, że masz w dupie rozwój i naukę nowych umiejętności? Nie masz celu? Pasji? Motywacji? To ją znajdź! Nie będzie lekko, ale to ni o tym mówię… bo mówię o czymś dziwnym, że mamy tyle możliwości, a ich nie wykorzystujemy. Szkoda… bo gdyby każdy się rozwijał i ciągle uczył i wykorzystywał wiedzę, to byłoby super i mielibyśmy więcej ludzi sukcesu.

Nie rozumiem tego, że często mówimy, że chcemy to czy tamto, ale gdy zaczynamy działać w tym kierunku, to jakoś się nam odechciewa. A bo za trudne…a bo nie ma efektów… a bo nie mam czasu… a bo mam to tak naprawdę w dupie… I tak w kółko. I tak ciągle i nie ma tych efektów, bo jak mają być, gdy się nie kształcisz i nie rozwijasz w danej dziedzinie? A jak zaczniesz wykorzystywać wiedzę to wtedy zacznie się magia!

Masz możliwości, więc się nie poddawaj. Upadnij, ale wstań. Ucz się i znowu upadnij, ale wstań i tyle. Aż do efektów, aż do celów. Nie ma tak, że zrobi się samo, że nauczy się samo, że nie będzie lęku, przeciwności i brak motywacji. Musisz działać mimo tych przeciwności i nie możesz się poddawać. Jest super ciężko z rozwojem, bo ona wymaga tyle od nas, a my często się poddajemy. Ile razy ja się poddaje, ale wiem, że muszę wstać i znowu działać. Jest cholernie trudno w nauce marketingu, ale trzeba coś w życiu robić. Trzeba napędzać się pasją i dawać z siebie wszystko! Mimo gorszych tygodni, bo o taki będą…

Jakie Ty masz możliwości? Jak je wykorzystujesz? Czy działasz codziennie z planem? Masz coś ciekawego do przekazania niszy? Nie jest łatwo osiągać swoje cele… jest wiele przeszkód na drodze do sukcesu. Co Ty chcesz osiągnąć? Napisz! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Dawaj z siebie jak najwięcej!

Jakie projekty masz do zrobienia?
Masz gorsze dni?

Patryk Tarachoń
5 lat temu

Powiem Tobie szczerze. Próbujesz ile jesteś wstanie, aż dochodzisz do wniosku, że efekt Twojej pracy nie przyniesie żadnego zysku.

Scroll to top