Dużo się zmienia! Trzymaj się swoich celów i planów!

W każdym człowieku dużo się zmienia, gdy zaczyna się rozwijać…

…ale czy się rozwijasz, czy nie to czas płynie. Więc  wykorzystaj to, jakie masz możliwości w sieci. Nie wiem, ile masz czasu na działanie, ale dobrze wykorzystaj każdą minutę! Będzie ciężko, ale co poradzisz…

Dużo się zmienia w Twoim życiu? 

Musisz mieć na uwadze to, że dużo się zmienia w życiu każdego człowieka, gdy ma jakieś cele i się ich trzyma. Wiele osób boi się właśnie tej zmiany i nie podejmuje działania. Ale to normalne, każdy tak ma. Ja też… Musisz zacząć od wyznaczeniu sobie celu. Trzymaniu się planu i każdego dnia dążenie do sukcesu. To nie jest łatwe. Wymaga wiele pracy nad sobą i zaangażowania. Nie ma tak, że samo się zrobi, a gdy dużo się zmienia to będzie Ci jeszcze ciężej! Bo wszystko się zmienia, gdy się rozwijasz i musisz to zaakceptować. Zobacz ile osób się zmienia wokół Ciebie? Pewnie mało, bo to wymaga odwagi. Rozwój wymaga odwagi. Dlatego tak mało ludzi się na to decyduje. Czasem zmieniamy się szybko, czasem powoli. Raz przychodzi to łatwiej ,a raz bardzo trudno. Ale zawsze jest to trudna decyzja, czy chce się rozwijać? Czy jednak odpuszczam? Zadaj sobie to pytanie, zdecyduj i zacznij działać. Tyle!

Dużo się zmienia także, gdy coś nas bardzo będzie motywować. Jakaś sytuacja życiowa, gdy ktoś coś powie o nas, a my się nie zgadzamy i tak dalej… Jest wiele czynników motywacji. Może jakaś błahostka nas zmieni…  Jest wiele motywacji w naszym życiu. I wtedy coś się zmienia. Ty się zmieniasz, a inni tego nie akceptują. W czym Ty chcesz się rozwijać? W czym chcesz się wykazać? w Czym chcesz być dobry? Jest wiele dróg rozwoju i każdy ma swoją! Każdy ma inne życie i nie można o tym zapominać. Ma inne umiejętności i możliwości rozwoju. Nie można się często porównywać do innych. Najlepiej tylko do siebie z poprzedniego dnia. Tyle!

A Ty jakie masz plany? Co chciałbyś robić w życiu? Co chciałbyś ogarnąć, aby osiągnąć swoje cele? Gdy dużo się zmienia to dobrze. To znaczy, że się rozwijasz, że masz coś do pokazania na tym świecie. Zacznij od czegoś małego. Od bloga. Od profili społecznościowych. Od małych działań, które przybliżą Cię do sukcesu. Do swoich planów! Nie będzie zawsze łatwo, ale nie możesz się poddać zbyt szybko. Musisz pokazać, że masz w sobie siłę do działania. Że masz motywację i się nie poddasz. Pokazać sobie przede wszystkim, że masz w sobie siłę do działania. Że wiesz w jakim kierunku idziesz. Zacznij po prostu. Zacznij się rozwijać i pokonywać swoje słabości.

Gdy nie masz efektów, to pewnie robisz coś źle. Trzeba wykryć co to i sprawdzić, co jest Ci potrzebne, aby osiągnąć cel! Mądre działanie to podstawa. Rozwój to podstawa. Działanie z celem i planem to podstawa! No i nie możesz się zbytnio poddawać. Masz działać. Masz się rozwijać… bo tylko rozwój powoduje, że dużo się zmienia na dobre w Twoim życiu. Bez działania nie masz co oczekiwać na zmianę. Zacznij naprawdę od swojego celu. Od planu na siebie. Od działania w prawidłowym kierunku.

Jak Ty chcesz się zmienić? Jakie masz cele? napisz je w komentarzu i napisz co zrobisz, gdy będziesz mieć problemy w rozwoju? Zacznij od siebie. Pokaż sobie, że możesz i tyle!

1 Comment

  1. Marketer Internetowy23 kwietnia 2019

    A u Ciebie, dużo się zmienia, gdy się rozwijasz?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top