Korzyści mając partnerów JV, dlaczego warto ich wykorzystywać?

Jakie korzyści przyniesie Ci korzystanie z usług swoich partnerów JV (joint ventures)?

Dlaczego partnerzy JV są ważni? Co warto wiedzieć o nich? Mając partnerów w swoim działaniu jest Ci dużo łatwiej coś sprzedać i dawać ludziom wartość. Działanie z innymi kiedyś było bardzo wartościowe, ale czy jest też teraz?

Jakie są korzyści mając partnerów JV?

Przede wszystkim budujesz relację z klientami dzięki większemu zasięgowi. Nie ma nic lepszego niż coraz większa lista klientów, którzy coś już kupili. Dzięki swoim partnerom możesz z nimi budować coraz większą relację. Relacja w biznesie jest bardzo ważna. Więc budowa ją z partnerami jest bardzo ważna i korzystna dla obu stron. Możesz dawać z siebie dużo i dzięki partnerom możesz zrobić jeszcze więcej!

Poza tym szybciej wypromujesz swoje produkty czy usługi. Nie musisz liczyć tylko na swoją listę kontaktów, czy to będzie lista adresowa czy numery telefonów czy adresy. Dzięki partnerom masz większą szansę na sprzedaż. Dlatego warto jest mieć partnerów JV! Możesz mieć większe zasięgi i dzięki temu większą sprzedaż!

Kolejnym powodem dlaczego partnerzy są ważni jest to, że to tańsza forma reklamy i promocji Twoich produktów. Nie ma nic lepszego niż promocja Twojego biznesu i jego produktów. Masz szanse na dużo lepszą rozpoznawalność! Dlatego warto mieć swoich partnerów. Dlatego warto jest z nimi działać. Rób wszystko, aby pozyskać ich jeszcze więcej!

Poza tym, dzięki JV będzie Ci łatwiej wykosić konkurencję. Masz większe możliwości dzięki partnerom do działania i promowania produktów. Możesz ją także wykosić, że będziesz z nimi współpracował i dzięki temu będziecie sobie pomagać. Konkurencja nie zawsze musi być zła.

Oszczędzasz także czas, bo nie musisz każdemu pisać oferty. Każdy partner napiszę własną ofertę do swojej indywidualnej grupy docelowej. Nie musisz nad każdym “stać” i mu się przyglądać. Trzeba im zaufać i dać wolną rękę co do ich działania.

Dzięki partnerom JV po prostu szybciej się rozwijasz. Masz większe możliwości co do działania w swojej niszy.

Dodatkowo zwiększasz swój zasięg i umiejętności. Każda taka kampania z partnerami to nowe osiągnięcia i doświadczenie. Dzięki kilku takim kampaniom możesz sam uczyć innych jak to robić, posługując się własnym doświadczeniem w tym temacie.

Nie musisz mieć do tego wielkich pieniędzy, bo możesz działać na prowizję. Każdy partner zarobi tyle na ile uda mu się sprzedać. Ty masz zysk i oni mają zysk, jest WIN-WIN.

Co Ty byś do tego dodał? Masz swoich partnerów JV? Jakie są korzyści mając partnerów JV?

1 Comment

  1. Marketer Internetowy13 maja 2016

    Ty też działasz z partnerami?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top