Czy jesteś aktywny? Czasem warto zmienić działanie!

Jesteś aktywny w swojej niszy? Czy chcesz się odróżnić od reszty? Jak chcesz się wybić?

Skupiasz się na tym, co ważne? Co Ty robisz, aby osiągnąć sukcesy w swojej branży? Czy masz dużo energii i motywacji w swoim życiu? Czy wiesz, do czego dążysz i czy zarażasz energią innych? 

Czy jesteś aktywny, czy się lenisz? 

Zastanów się nad tym, czy jesteś aktywny i jak ta aktywność pomaga Ci w pracy? Nie każdemu chce się pracować. Trzeba mieć wiele motywacji w sobie, aby aktywnie działać. Nie ma lekko, gdy działamy, bo ciągle są jakieś przeszkody! Ale zastanów się nad tym, jak działasz? Czy to co robisz, daje Ci efekty? No właśnie! Samo się nie zrobi! Samo nie napisze, nagra czy nie nauczy.

Dlatego pytanie, czy jesteś aktywny jest takie ważne… Bo można pracować dużo i tych efektów nie mieć! To jest najgorsze, gdy staramy się działać, a nie ma efektów. Czasem po prostu nie działamy skutecznie i tych rezultatów nie ma. Trzeba wyłapać to, co robimy źle i spróbować czegoś innego. Często nie widać tego “działania bez efektów” i robimy ciągle to samo, myśląc, że będą inne wyniki! Trzeba wtedy się poprawić. Upaść. Wstać. I dalej działać!

Ale ważne są cele. Ważny jest plan. Bez tego nie ma skutecznego działania. Motywacja jest równie ważna. Zadając pytanie: czy jesteś aktywny, miej na uwadze to, że nie wszystko będzie szło szybko i skutecznie. Bo będą gorsze dni, tygodnie czy miesiące bez dużych sukcesów. Bo droga jest bardzo ważna. To ona nas uczy, a nie meta. To droga nas kształtuje i pokazuje, że damy radę! Ale nie jest lekko iść wraz z celem… Czasem jest bardzo ciężko!

I trzeba przetrwać te gorsze dni. Motywacji nie będzie zawsze. Czasem będzie jej za mało, aby działać i wtedy robi się trochę na siłę. Ale nie ma co się przejmować, bo dasz sobię radę i ogarniesz swoje cele. Wierzę w Ciebie i Twoje możliwości. 🙂

Na koniec, zobacz czy jesteś aktywny? Czy masz efekty? Czy możesz zrobić więcej dla siebie i swojej niszy? Co możesz zmienić, aby działać skuteczniej i bardziej wartościowo? Daj sobie czas na wszystko i pokaż, że masz super skuteczne strategie i wiedzę, która pozwala Ci osiągać sukcesy! Możesz wiele zdobyć i wiele osiągnąć!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty? Zmieniasz czasem strategię i swoje działanie?

Scroll to top