Twoja praca na Twitter, czy to jest proste jakby się wydawało?

Praca na Twitter często jest trudna, bo wymaga naprawdę dużo zaangażowania i wytrwałości.

Działanie na Twitterze nie jest łatwe, ale można na tej stronie poznać wiele ciekawych ludzi i przy tym dzielić się swoimi przemyśleniami w krótkiej formie!

Jak wygląda praca na Twitter?

Po co w ogóle Ci Twitter? To pytanie musisz sobie zadać, aby dobrze prowadzić profil na Twitterze. Jakie cele chcesz osiągnąć poprzez prowadzenie Twittera? To podstawowe i bardzo ważne pytanie. Masz w ogóle jakiś cel co do tego? Czy prowadzisz profil tylko dla jego prowadzenia i zajęcia sobie czasu w Internecie? Warto robić coś więcej niż tylko głupio przeglądać nowe tweety. Co jest ważne na Twitterze?

Na pewno to, aby być aktywnym i dawać ludziom wartość swoimi treściami. Mało ludzi to robi na Twitterze i mało ludzi jest docenianych. Czemu tak jest? Sam nie wiem, bo mi nawet jest ciężko się wybić na Twitter. Dodaje dużo ciekawych rzeczy, ale odbiór tego jest mały na ten moment. Trzeba będzie za niedługo coś innego wymyślić, ale to zobaczy się z czasem, co najbardziej pasuje moim obserwującym… Jak jest u Ciebie? Masz jakieś większe efekty swoich działań na Twitter? Jak dajesz ludziom wartość?

Warto jest być także konsekwentnym na Twitterze i szybko się nie zniechęcać. Są różni ludzi w tym medium, ale musisz ustalić za kogo chcesz być postrzegany poprzez swój profil? Musisz określić co chcesz pisać i na jakie tematy na swoim profilu… To jest w miarę proste, ale potem trzeba się trochę postarać, aby być wytrwałym w tym pisaniu. Każdy ma gorsze dni, nawet ja… Wiesz co masz robić w gorsze dni? Ja sobie odpuszczam, ale nie robię tego za często, aby się nie przyzwyczajać.

Potem musisz tylko działać i dawać z siebie wszystko! A to jest już trudne i wymaga dużo sił i motywacji. Jak Ty prowadzisz swój profil? Może masz kilka profili? Jakie tematy są na topie na tym medium? O czym warto pisać? Co mieć na uwadze przy tworzeniu profilu na Twitterze? Czego unikać? Co warto robić? Jak wygląda Twoja praca na Twitter? Co zrobisz, aby mieć jeszcze lepsze wyniki? Jak możesz działać jeszcze lepiej? Co możesz zrobić, aby mieć jeszcze lepsze zasięgi? To ciężkie pytania, co nie? Ale warto na nie sobie odpowiedzieć. Sprawdzić, co jeszcze możesz poprawić? Co możesz zmienić w swoim działaniu, aby mieć wyniki? Nie będzie Ci lekko, ale trzeba sobie radzić! Kombinować. Testować. Sprawdzać. Każdy dzień to nowe możliwości, więc nie poddawaj się! Powodzenia w poszerzaniu swoich zasięgów na Twitterze!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty prowadzisz swoje profile?

Scroll to top