Każdy chce zarobić! Ale czy każdy może? Tak czy nie?

Wiadomo, że każdy chce zarobić. Wiele osób próbuje swoich sił w Internecie.

Ale ile faktycznie ma wyniki? Na początku jest wiele pracy i wiele do poznania, ale nie ma co się poddawać! W końcu osiągniesz swój cel i będziesz miał nowe umiejętności do pokazania! 

Każdy chce zarobić, ale kto działa? 

Zastanów się, co dla Ciebie jest ważne w działaniach online? 

Każdy chce zarobić.

Każdy szuka możliwości zarobków. Wiele osób szuka go w sieci. Jeden ma lepsze wyniki, a drugi gorsze, ale większość stara się zarobić. I nie każdemu się udaje. Mi do zarobków to jeszcze daleko, ale wielu rzeczy się uczę i poznaję coraz bardziej marketing. Nie jest lekko, bo wybić się jest ciężko i wiele przeciwności jest po drodze. Wiele rzeczy trzeba się nauczyć i zrozumieć, aby dobrze działać w sieci. I po kilku porażkach, wiele osób się poddaje. I tak wykrusza się większość. Nie każdy dotrze do sukcesu, bo nie ma na tyle sił, czasu i wytrwałości, aby osiągnąć cel. Nie ma tak łatwo, że każdy osiąga swoje zamierzenia. Jak z tym u Ciebie? Zastanów się, co możesz zrobić, aby osiągnąć to, co sobie zaplanowałeś?

Sukces to proces.

To wiele pracy i przeciwności do pokonania. Wiele pracy nad sobą i nad swoją internetową działalnością. Naprawdę trzeba na to poświęcić wiele czasu, aby udało się zrobić coś małego dla społeczności internetowej w danym temacie. To naprawdę wiele dni, tygodni i miesięcy pracy i tyle! A dużo osób mówi, że nie uda się nic osiągnąć w Internecie. Bo nie uda się, jeśli nie będziesz działać! Rozumiesz? Nie wiem, na co wiele osób liczy. Że to hop! I już? 😛 

Ebiznes nie jest łatwiejszy!

Nie jest, według mnie, nie jest. To taka sama praca, ale może trochę mniejsza inwestycja na początek. Nie ma lekko w budowaniu swojego imperium internetowego. Każdy ebiznes wymaga pracy i zaangażowania. Wymaga pracy na wielu frontach. Nie ma lekko w budowaniu dobrej działalności. Musisz się wiele rzeczy nauczyć i poznać tajniki działania. ja lubię marketing i się w tym rozwijam, a jaka jest Twoja pasja? W czym chcesz się rozwijać? To, że masz pasję, nie oznacza, że masz łatwiej! Po prostu jest przyjemniej uczyć się danej rzeczy i tyle! 

Ucz się i szukaj nisz.

Nie wszystko będzie działało dobrze. Czasem trzeba wypróbować się w kilku niszach, aby osiągnąć cel. Ja też nie trafiłem za pierwszym razem. Najpierw miał być to rozwój osobisty, a potem pojawił się marketing internetowy i tej tradycyjny. Wszystko przyszło z czasem. Jak było u Ciebie? Jak jest teraz? Dalej szukasz tego tematu na blogowanie? Na zrobieniu wokół tego jakiegoś biznesu? Zastanów się, co Cię interesuje i zacznij się w tym rozwijać. 

Pokaż pomoc.

Pokaż się z dobrej, pomocnej strony. Nie będzie to łatwe, bo wiele osób nie docenia tego, co się im daje. Nie docenia darmowej wiedzy i porad. A potem to samo mają w czymś płatnym i mówią, że nie umiesz nic nowego. Wiele rzeczy działa od lat na przykład w marketingu. Jak jest z Twoim tematem? Jak Ty możesz pomóc innym? Jak możesz na tym zarobić? Każdy chce zarobić, ale czy umie? Zastanów się nad tym, jak Ty możesz rozwinąć się w danym temacie i na tym zarabiać kasę?

Profesjonalizm jest super!

Ja lubię być profesjonalny i czasem na tym tracę, ale trudno. Jak Ty możesz się rozwinąć? Jak możesz pokazać swoją wiedzę i doświadczenie? Czym możesz się wykazać i na jakim temacie wybić? W czym chcesz zostać ekspertem? To nie jest łatwa droga, zaznaczam, bo wymaga dużej pracy i czasu na to, aby zbudować jakąś markę wokół siebie. 

Zbieraj opinię.

Warto szukać opinii na swój temat i ogarniać je tak, aby było ich jak najwięcej. Nie będzie to łatwe na początku, ale jakoś sobie z tym poradzimy! Wszystko przyjdzie wraz z Twoją pracą. Wszystko przyjdzie, gdy osiągniesz swoje małe cele i zaczniesz mieć wyniki Ty i Twoi klienci. Daj sobie na wszystko czas i nie poddawaj się przy tym! Bo wytrwałość jest często bardzo ważna! 

Zautomatyzuj co się da…

To jest fajne w działaniu w sieci, że można wiele rzeczy zrobić raz i potem to zautomatyzować. Ale to wymaga pracy i pieniędzy, bo systemy do tego są drogie. Zwłaszcza na początku działania, więc trzeba powtarzać wiele rzeczy samemu. Ale co Ty wybierzesz, to już zależy od Ciebie! Gdy będziesz mieć na to pieniądze, to nie wahaj się nawet na chwilę, aby wdrożyć automatyzację.

Skup się na swoich możliwościach.

Działaj z takimi zasobami, jakie masz. Z czasem, jaki masz i ze swoim budżetem. Nie zrażaj się na początku i dawaj z siebie wszystko. Ogarniesz super jakiś temat i będzie naprawdę dobrze. Tylko trzeba działać i pracować nad sobą i swoimi umiejętnościami. 

Każdy chce zarobić, a Ty? Co napędza Cię do działania? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co byś dodał?

Scroll to top