To ważne w marketingu! Parę moich przemyśleń na ten temat!

To ważne w marketingu. Na co zwrócić uwagę, gdy działa się w sieci?

Do kogo kierujesz produkt?

Jak masz produkt, to musisz wiedzieć, do kogo go kierujesz? Komu chcesz sprzedać swoje rozwiązania? Na pewno nie jest łatwo sprzedawać, ale trzeba z czasem oferować swoje rozwiązania innym. Co to będzie? To już zależy od Ciebie i Twoich możliwości w danym temacie. Ile wiesz, aby przekazać swoją wiedzę? Jaki produkt stworzysz, aby osiągnąć swój cel? Zacznij myśleć nad tym, jaką usługę czy produkt możesz utworzyć, aby pomagać innym w problemach? 

Naucz się sprzedaży!

Bo warto! Nie ma co się oszukiwać, że sprzedaży trzeba się nauczyć! Jest to trudne i  wymaga dobrego poznania niszy i swojego produktu. Wymaga wiedzy i zaangażowania w naukę sprzedaży, ale czy nie warto się tego nauczyć? Żeby mieć do zaoferowania pełną usługę w danym temacie? Co możesz w swojej pasji zmonetyzować? Na czym możesz zarobić? Zastanów się i zacznij rozwijać się w sprzedaży! 

Wykorzystaj, to co działa! 

Sprawdzaj różne możliwości. Co u Ciebie działa w ofercie? To ważne w marketingu! Aby wiedzieć, co działa! Sprawdzaj wiele technik sprzedaży czy marketingu i zobacz, co działa dobrze! Myślisz, że to łatwe? Nie jest! Bo u jednego działa to, a u drugiego coś innego. Wszystko jest do przetestowania. Więc na co czekasz? Zacznij rozwijać się w danym temacie i sprawdzaj możliwości…

Twórz dużo treści.

Warto? Musisz to sprawdzić u siebie. Czy dawanie ludziom wartości coś da? Czy ludzie docenią Twoje treści i to, co tworzysz? Naprawdę warto zastanowić się nad strategią tworzenie nowych rzeczy w Internecie. Czy zadziała to u Ciebie? Czy ludzie chętnie będą konsumować Twoją wiedzę? Nie ma co się poddawać! Trzeba działać i zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel. Ale trzeba stety lub niestety działać i weryfikować to, co się robi. 

Nigdy się nie poddawaj…

Nie możesz się poddać. Naprawdę nie możesz i trzeba się nad tym zastanowić, co jest dla Ciebie ważne? Co zrobisz, aby osiągnąć swój cel? Czy masz na tyle odwagi, aby zacząć i rozwijać się mimo przeciwności? Na pewno nie będzie to łatwe, ale Ty sobie poradzisz! Ja też! mimo lęku i braku wiary w swoje możliwości. 

Jesteś gotowy?

Na działanie? Na trudne dni? Na sukcesy i porażki? Bo będzie naprawdę różnie i Ty musisz się dostosować. Ale będą też i dobre tygodnie i będziesz mieć wiele sił i motywacji do działania. Więc nie ma co się przejmować. Trzeba naprawdę wykorzystać dobre dni i zasuwać ile się da. Powodzenia! 

Co Cię pasjonuje?

Wybierz na początek temat, który Cię interesuje. Wtedy blogowanie będzie łatwiejsze i łatwiej będzie Ci poznać wyzwania ludzi w danym temacie. Jakie tematy Cię interesują i co chciałbyś w nim osiągnąć? Czy to jakaś większa sprawa czy mała zajawka? Nie ważne! Ale trzeba zacząć z czymś, co Ci się podoba! Coś czego nauka sprawia Ci radość. Wtedy praca nad sobą i swoją wiedzą jest naprawdę przyjemna! To ważne w marketingu, aby rozwijać się i mieć radość z działania! 

1 Comment

  1. Marketer Internetowy18 października 2019

    A Ty w czym się rozwijasz?
    Lubisz marketing? Jak on Ci pomaga?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top