Walka ze sobą… Dlaczego trzeba walczyć mimo przeciwności?

Walka ze sobą jest najtrudniejszą walką, jaką kiedykolwiek stoczyłem. Z pewnych względów, ta walka jest codziennością. Jak pokonać ten lęk?

Niestety nie ma lekko w życiu i ciężko jest osiągnąć wielkie cele. Czy trzeba walczyć? Na pewno! Czy trzeba dużo pracy? Ogrom! Więc nie poddawaj się i dawaj z siebie wszystko!

Dlaczego walka ze sobą jest taka ciężka?

Na pewno trzeba walczyć i się nie poddawać. To jest oczywiste, ale wiele osób nie walczy, tylko poddaje się po kilku bitwach. A tu czeka Cię walka na lata! Jak możesz się tak szybko poddać? No właśnie! Nie możesz… Rozumiesz? To najgorsze, co możesz zrobić! Walka mimo przeciwności to jedyne wyjście do sukcesu. Jak to pokonać? Nie ma na to jednej reguły. Możesz walczyć po trochę i każdego dnia do przodu.

Chyba pomału trzeba się oswajać i każdego dnia jeden krok dalej. To dla wielu jest najlepszy sposób. Ale co zrobić, gdy jest to takie trudne? Gdy ten lęk i blokada ciągle wraca? To jest najtrudniejsze. To jest najgorsze i ciężko pokonać tę blokadę. Będzie ciężko. Codziennie jest ciężko. Codziennie to walka ze samym sobą. Ze swoimi słabościami. Ze swoją głową… Czemu to takie trudne? Co nas wszystkich tak blokuje, że nie działamy, tak jakbyśmy chcieli…

Ten cholerny lęk, ta blokada. Ten stres przed nieznanym. To jest najgorsze w życiu każdego człowieka. To, że chce się działać, a głowa blokuje i nie pozwala tego zrobić! Trzeba to pokonać, ale jak? Jest jeden sposób… Dać sobie czas na to, aby pomału pracować nad tym lękiem. Każdego dnia jeden punkt dalej. To będzie bardzo ciężkie. Wiem po sobie… Będzie cholernie ciężko, ale chociaż krok dalej. Chociaż krok więcej.

Zobacz, że szybkie sposoby raczej nie działają na lęk i blokadę. Nie ma szybkich sposobów. Z blokadą i lękiem trzeba się konfrontować mimo tego, co mówi Ci umysł. Zastanów się, jak Ty możesz pokonać te blokady. Jak możesz pokonać ten lęk małymi kroczkami. Co możesz zrobić już dziś? Jak możesz się skonfrontować z lękiem? Czego się boisz? Ta walka ze sobą będzie zawsze! Zacznij z tym walczyć! Może i będzie ciężko, ale nie ma co się poddawać. Trzeba wielu działań, aby mieć sukcesy! Zastanów się tylko, co dla Ciebie jest ważne? Czy praca nad sobą pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu? Masz jakiś pomysł na siebie? Wiesz, co jest dla Ciebie ważne? Czy praca nad sobą wymaga czasu? Tak! Ale trzeba walczyć ze swoimi blokadami. Może to trudne, ale nie ma nic za darmo! Jak Ty będziesz działał w najbliższym czasie? Co zmieniasz w danej niszy? Jakie masz wyzwania na swojej drodze? Wiesz, jak je pokonać?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Ty też walczysz?

Scroll to top