Walka ze sobą… Dlaczego trzeba walczyć mimo przeciwności?

Walka ze sobą jest najtrudniejszą walką, jaką kiedykolwiek stoczyłem. Z pewnych względów, ta walka jest codziennością. Jak pokonać ten lęk?

Na pewno trzeba walczyć i się nie poddawać. To jest oczywiste, ale wiele osób nie walczy tylko poddaje się po kilku bitwach. A tu czeka Cię walka na lata! Jak możesz się tak szybko poddać? No właśnie! Nie możesz… Rozumiesz? To najgorsze, co możesz zrobić! Walka mimo przeciwności to jedyne wyjście do sukcesu. Jak to pokonać? Nie ma na to jednej reguły. Możesz walczyć po trochę i każdego dnia do przodu.

Chyba pomału trzeba się oswajać i każdego dnia jeden krok dalej. To dla wielu jest najlepszy sposób. Ale co zrobić, gdy jest to takie trudne? Gdy ten lęk i blokada ciągle wraca? To jest najtrudniejsze. To jest najgorsze i ciężko pokonać tę blokadę. Będzie ciężko. Codziennie jest ciężko. Codziennie to walka ze samym sobą. Ze swoimi słabościami. Ze swoją głową… Czemu to takie trudne? Co nas wszystkich tak blokuje, że nie działamy, tak jakbyśmy chcieli…

Ten cholerny lęk, ta blokada. Ten stres przed nieznanym. To jest najgorsze w życiu każdego człowieka. To, że chce się działać, a głowa blokuje i nie pozwala tego zrobić! Trzeba to pokonać, ale jak? Jest jeden sposób… Dać sobie czas na to, aby pomału pracować nad tym lękiem. Każdego dnia jeden punkt dalej. To będzie bardzo ciężkie. Wiem po sobie… Będzie cholernie ciężko, ale chociaż krok dalej. Chociaż krok więcej.

Zobacz, że szybkie sposoby raczej nie działają na lęk i blokadę. Nie ma szybkich sposobów. Z blokadą i lękiem trzeba się konfrontować mimo tego, co mówi Ci umysł. Zastanów się, jak Ty możesz pokonać te blokady. Jak możesz pokonać ten lęk małymi kroczkami. Co możesz zrobić już dziś? Jak możesz się skonfrontować z lękiem? Czego się boisz? Ta walka ze sobą będzie zawsze! Zacznij z tym walczyć!

 

Scroll to top