Masz pomysł na siebie? Zacznij od poświęcenia czasu na rozwój!

Masz pomysł na to, jak chcesz działać? Co jest dla Ciebie ważne w tym momencie? 

Co chciałbyś osiągnąć? Co chcesz osiągnąć w danej niszy? Masz na to ciekawy pomysł? Wiesz, co będziesz robił, aby rozwijać siebie w Internecie? 

Masz pomysł na siebie? 

Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie ważne? Co chciałbyś osiągnąć dzięki swojej pracy? Nie będzie Ci łatwo, gdy nie masz pomysłu na to, aby robić coś ważnego w swoim życiu. Na pewno jest ciężko ogarnąć to, że nie każdy będzie Cię wspierał w swoim działaniu. Na pewno nie jest to łatwe, aby osiągać cele, ale co zrobisz? Nie ma tak lekko, jakby się wydawało…

Ale po co mieć pomysł na siebie? To chyba oczywiste! Trzeba mieć pomysł na siebie, aby nie tracić motywacji i nie mówić, że nie wiesz co i jak zrobić. Jak masz pomysł, to wiesz, co masz zrobić, aby osiągnąć cel.Wiesz, kim chcesz być. To nie jest tak, że zawsze będzie łatwo i przyjemnie, ale warto mieć na uwadze to, że nie każdemu się udaje. Bo nie ma tej motywacji. Nie ma pomysłu na siebie i nie robi nic w kierunku osiągnięcia celu. Jak wiesz kim chcesz i co masz robić, to jest dużo łatwiej.

Ale widzisz… Nie każdy ma szansę na rozwój. Nie każdy ma zdrowie czy czas, aby działać ciągle na 200 procent. Nie jesteś robotem i nie ogarniesz wszystkiego na raz. Wiele osób ma rodzinę, dom i tak dalej… Więc musi coś poświęcić, aby osiągać cele, ale nie każdy podejmuje taką decyzje. Nie każdy ma na tyle odwagi, boi się opinii innych lub bliskich. Wiele osób zaczyna, ale nie kończy. Wiele osób ma problemy ze zdrowiem, jak ja. Czasem się po prostu nie da działać. Nie ma motywacji. Czasem trzeba odpocząć i naładować akumulatory. Nie każdy ma czas na działanie po pracy. Wiele osób nie ma czasu. Mówi się, że każdy go znajdzie, ale czy tak jest zawsze? Wiem, jak jest u mnie i dzień nieraz zleci i nie ma tych efektów. Ale trzeba nad tym pracować. Jak nie możesz znaleźć czasu na działanie i na rozwój, to nie zaczynaj. Czasem trzeba poświęcić znajomości dla działania. Może mniej TV? Internetu? Może głupich filmików (które każdy lubi oglądać i się odmóżdżyć, hehe).

Jak Ty chcesz działać i znaleźć pomysł na siebie? Nie ma lekko, gdy się pracuje czy uczy. Tego czasu jest naprawdę mało. A czasem nie daje rady działać całymi dniami. Ja nie daję rady, a Ty? Mamy wiele ograniczeń i nie da się zrobić czasem wszystkiego. A wiele osób na początku musi poświęcić swój czas, gdy nie ma się funduszy na zlecanie działań biznesowych. Rozwoju siebie nie ominiesz i na to trzeba znaleźć czas, ale książki kosztują. Więc trzeba pracować, często w nielubianej pracy, aby zarobić na jakiś kurs czy szkolenie i ten cel znowu się oddala. Nie zaplanujesz wszystkiego. Nie ma tak łatwo, ale co zrobisz?

Nie można się poddawać i trzeba działać mimo przeciwności. Wiem, jak jest ciężko… ale może trzeba trochę się poświęcić, aby osiągnąć cel? Może trzeba się postarać i przejść tę trudną drogę do sukcesu? Może trzeba się postarać i być coraz lepszą wersją SIEBIE…Nie ma tak lekko, jak mówi wiele osób. Jak Ty chcesz osiągnąć ten najważniejszy dla Ciebie cel? Ile jesteś w stanie poświęcić? Czasu? Relacji? Pieniędzy? Nie ma tak, że ciągle będzie źle, ale początki są trudne. Ciężko jest mieć pomysł na siebie, ale uwierz w siebie! Pokaż, że warto się rozwijać i mieć motywację do kolejnych celów! Zacznij się rozwijać!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co poświęcasz, aby się rozwijać?

Scroll to top