Jaką wybrać niszę? Co wybrać na początku swoich działań?

Jaką wybrać niszę na początku swoich działań? Czy wybierać coś z kręgu swoich zainteresowań? 

Nie każdy umie wybrać niszę? Nie każdy ma pasję, które można spieniężyć… ale nie można się poddawać w szukaniu niszy. Trzeba robić jak najwięcej, aby wybrać coś pod siebie. Zwłaszcza na początku! 

Więc jaką wybrać niszę, w której będziesz mógł się wykazać? 

Nie ma lekko w szukaniu niszy! Nie każdy ma takie zainteresowania, które są dochodowe. Ale czy nie możesz sobie wykreować takiego tematu, w którym chcesz być naprawdę dobry? Więc najpierw szukaj coś z kręgu swoich zainteresowań. Jeżeli jest to dość szeroka tematyka i są inne strony na dany temat, to możesz zacząć działać. Ale jak nie ma żadnych blogów czy sklepów w określonej niszy, to trzeba się zastanowić, czy masz na tyle budżetu i czasu, aby wykreować nową niszę. Na początek wybierz coś, czym interesują się inni ludzie i chcą znaleźć rozwiązanie danego problemu. Będzie Ci łatwiej zacząć działać i poznać podstawy działania w sieci i budowania marki. Na pewno nie musisz od razu tworzyć wielkiego sklepu, gdy nie masz budżetu… ale prosty blog i jego wytrwałe prowadzenie, powinno Cię wdrożyć w temat działania online. Działania każdego dnia są ważne i trzeba na początku poświęcić czas tematowi. Dać sobie czas na edukację i prowadzenia swojego miejsca w Internecie, czyli bloga. Według mnie, dzięki blogowaniu, możesz zweryfikować, czy temat jest dla Ciebie ważny. Czy chcesz się rozwijać, czy sprzedawać daną rzecz w sieci. I nie ważne czy to Twoje produkty czy działania afiliacyjne. Musisz zweryfikować, czy działania w danym temacie jest dla Ciebie. Jeżeli lubisz dany temat, to powinno być Ci łatwiej zacząć działanie i późniejszą sprzedaż swoich rozwiązań. Więc co powinieneś zrobić po przeczytaniu tego wpisu? Sprawdzić w wyszukiwarce, czy ludzie potrzebują informacji na dany temat i zacząć działać, czyli założyć bloga i sprawdzić, czy są problemy ludzi, które możesz rozwiązać? 

Jeżeli widzisz, że na blogu jakiś temat jest często czytany, to znaczy, że coś jest na rzeczy. I że może trzeba na jakiś skrawek Twojej niszy poświęcić więcej czasu i tworzyć nowe wpisy o danym zagadnieniu. Więc widzisz, blogowanie nie jest takie łatwe, bo trzeba też analizować rynek i sprawdzać jego potrzeby. A nie głupio pisać o byle czym. Zastanów się nad tym, czy chcesz poświęcić tyle czasu na sprawdzanie siebie w danym temacie? Bo nie każdy chce się rozwijać, ale wyniki finansowe to już każdy oczekuje. Nie ma nic za darmo. Trzeba zrobić jak najwięcej, aby poznać siebie samego, czy dany temat Ci pasuje i chcesz w nim działać na dłużej. Blogowanie w tym pomaga, aby się sprawdzić… nie tylko swoją wiedzę, ale i to, czy będziesz na tyle wytrwały, aby osiągnąć sukces. Jesteś na to gotowy? Wiesz, co zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Chcesz walczyć o siebie i zacząć rozwijać się w danej branży? Na pewno początki będą mega trudne, to wiem po sobie… Wiem, ile kosztuje praca nad blogiem. Ile wymaga to czasu i poświęceń, aby szukać nowych tematów, ale najważniejsze jest się nie poddawać. Jesteś gotów działać? Wiesz, jaką wybrać niszę? Na pewno taką, która sprawi Ci radość i dzięki której będzie Ci się działało wygodniej na początku! Nie poddawaj się i zacznij działać! Nie ma łatwych sposobów! Działaj! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jaki Ty temat wybrałeś na początek?

Scroll to top