Co możesz zaoferować swojej niszy? Co?

Co możesz zaoferować swojej niszy? Do czego dążysz w swojej sprzedaży?

Budowa sprzedaży w swojej działalności Internetowej nie jest łatwe! Jest wiele rzeczy do ogarnięcia, aby dobrze sprzedawać swoje produkty czy usługi. Możesz to robić samemu! Ale trzeba dobrze poznać swoją branżę! 

Co możesz zaoferować swojej niszy?

Jaką ofertę stworzysz? Co możesz zmienić w danej branży poprzez sprzedaż swoich rozwiązań? Masz pomysł na to, co sprzedawać? To nie jest łatwe zadanie! Wiele z nas chce sprzedać byle co i liczy na efekty, ale nie jest tak łatwo! Bo trzeba najpierw dobrze poznać ludzi w niszy i jej problemy. A żeby to zrobić dobrze, to trzeba na to poświęcić czas. Na pewno nie będzie tak, że sprzedasz od razu setki produktów! Nie ma tak lekko! Trzeba też zbudować rozpoznawalność marki, żeby klienci wiedzieli, czy warto Ci zaufać. To też jest trudne i trzeba na to sporo czasu. Więc jesteś gotów na działanie? Jeśli tak, to życzę powodzenia! 

Warto działać w sprzedaży, ale nie każdy też się do tego nadaje. Ja jeszcze muszę się wiele nauczyć, a jak z tym u Ciebie? Masz pomysł na swoją sprzedaż? Nie ma tak, że sobie stworzysz produkt i nagle ludzie przyjdą na ofertę i zaczną kupować. Trzeba zbudować ruch poprzez bloga, media społecznościowe czy reklamę. Jest wiele sposobów na budowę ruchu w zależności od potrzeby i budżetu. Jak poznasz potrzeby swojej niszy? Co można zrobić, aby ogarnąć swoją sprzedaż? 

Poznaj niszę! To na pewno! Musisz ogarnąć swoich potencjalnych klientów. Zobaczyć, co czytają na Twoim blogu. Czego szukają w sieci i na jakie wpisy reagują? To samo z mediami społecznościowymi! Zobacz na statystyki i na to, co ludzie potrzebują. Z czasem zaczniesz kumać, co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu w sprzedaży. Ja jestem na etapie obserwacji i sprawdzania… a Ty na jakim? Już coś sprzedajesz, czy dalej szukasz tematów? 

Szukaj problemów na innych stronach. To też dobry sposób, aby zobaczyć, co robi konkurencja. Obserwacja konkurencji też jest ważna! Więc nie poddawaj się, gdy nie ma szybkich efektów. Bo obserwacja wymaga czasu i Ty musisz ogarnąć swoją mentalność, gdy działasz w każdej niszy. Każdy zaczynał i każdy ma jakieś problemy na swojej drodze. Nie ma tak, że sobie wymyślisz problem i będziesz budował pod to produkt. Stracisz tylko czas i może pieniądze. Każde działanie ma być przemyślane! Więc na co czekasz? Zacznij szukać problemów niszy. Zacznij obserwować konkurencję i potem co? Budowa produktu czy tworzenie usługi, co już jest czymś na wyższym poziomie według mnie. Ale nie ma co się poddawać.

Pierwsze kroki są trudne, gdy nie wie się wszystkiego… ale z czasem ogarniesz swoją branżę i zobaczysz, czego ona potrzebuje. Masz pomysł na swoje wybicie się w danym temacie? Wiesz, do czego dążysz? Masz określone cele? Jeśli masz na siebie pomysł, to zacznij działać! Bo warto w tych czasach dążyć do budowy coraz lepszej mentalności i przy tym pomagać ludziom w ich wyzwaniach. To jest misja, do której ja dążę… a Ty jaki masz pomysł na siebie? Co chcesz zmienić w życiu innych ludzi? Wiesz, co zrobić, aby mieć pierwsze efekty sprzedażowe? Co możesz zaoferować?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakie Ty możesz stworzyć rozwiązania?

Scroll to top