Jaką masz wizję swojego życia? Do czego dążysz?

Jaką masz wizję? Co chcesz zmienić w życiu swoim, jak i innych ludzi?

To dobre pytanie, co nie? Trzeba wielu działań, aby osiągnąć sukces w danej niszy… Na pewno nie jest łatwo pracować nad sobą i nad tym, aby mieć odpowiednie wyniki. Jakie Ty masz wizję swojego działania?

Jaką masz wizję? Co napędza Cię do działania? 

Na początku na pewno nie jest łatwo to określić. Bo nie wiesz do końca w czym chcesz działać i jaki temat Cię interesuje. Gdy zaczynasz szukać pasji w swoim życiu, to pojawia się pytania o to, jaką masz wizję działania w danej branży. I wtedy zaczynają pojawiać się pytania, co dalej? W czym chcesz się rozwinąć jeszcze bardziej? Co chcesz zmienić w życiu innych ludzi, dzięki pracy w danym temacie? Czy masz wizję swojego życia? Wiesz, do jakich celów dążysz? Posiadanie wizji bardzo pomaga w działaniu, bo to coś większego niż sam cel. To już jakaś pasja, która się w Tobie rodzi. Zaczynasz kombinować o tym, co możesz zrobić więcej, aby pomóc innym i przy okazji spełniać się w danym temacie. 

Na pewno nie ma tak, że wszystko będzie szło dobrze, mając wizję, ale trzeba działać najlepiej jak potrafisz, aby inspirować siebie i innych ludzi. Jak znajdziesz w swoim życiu wizję, to zaczynasz też dbać o swoją przyszłość. Chcesz być jak najlepszy w tym, co robisz, aby mieć środki do pomocy innym. Aby pomagać ludziom w ich potrzebach na zupełnie innym poziomie. Takie osoby są mega inspirujące! Chciałbyś zostać taką osobą? Kimś, kto naprawdę dużo wie w danym temacie i umie pomagać setkom ludzi? Czy to w Internecie czy poza nim? Osoba z wizją ma wiele do przekazania. Ma wiele możliwości rozwoju i nie poddaje się zbyt szybko. To nie raz osoba, która nie ma dużych pieniędzy, ale umie pomóc innym. Zaś osoby z pieniędzmi potrafią zmieniać świat! Pokazują, że to, co tworzysz dla innych się zwraca. Ale nie ma nic za darmo. Posiadanie wizji to wiele lat pracy nad swoją pasją. To ogarniecie danego tematu, najlepiej jak potrafisz! Więc jak chcesz się rozwijać, to nie możesz się poddawać. Musisz dążyć do tego, aby być coraz lepszym. Rozwijać się w swojej branży i robić wszystko, co potrzebne do osiągnięcia celu. To wiele wyrzeczeń i działania po nocach, ale czy nie warto? Kiedyś ta cała praca do Ciebie wróci i zaczniesz się rozwijać w inny sposób. Na poziomie tego, aby nie tylko zarabiać, ale i rozwijać się mentalnie i pomagać innym ludziom w ich problemach. Nie ma tak, że wszystko przyjdzie samo. Musisz wdrożyć wiele pracy, aby osiągnąć swoje cele. Potem zaczniesz pomagać ludziom w ich wyzwaniach. 

Widzisz w swojej niszy takich wizjonerów? Wiesz, co jest ważne w Twoim życiu? Czy dążysz do tego, aby mieć wyniki i inspirować swoją pracą innych ludzi? Ja bardzo chciałbym inspirować ludzi, którzy chorują na to, co ja. Ale to będzie na pewno ciężka walka. Dużo cięższa niż większości ludzi. Bo z moją chorobą nie jest łatwo. Jakie Ty masz wizję w swoim temacie? W czym chcesz być mega dobry? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W czym Ty chcesz być mega dobry?
W czym chcesz pomagać ludziom?

Scroll to top