Jak zwrócić na siebie uwagę na blogu?

Jak zwrócić na siebie uwagę na blogu? Co jest konieczne?

Na pewno musisz się czymś wykazać w niszy, aby osiągnąć swoje cele promocyjne i  sprzedażowe. A to nie jest takie przyjemne! Bo praca to nie tylko same osiągnięcia, ale i wiele porażek! 

Jak zwrócić na siebie uwagę na blogu? 

Zastanawiałeś się nad tym, czym możesz się wyróżnić? Co mogą o Tobie myśleć Twoi czytelnicy? Jak będziesz się wyróżniał na tle innych blogów w niszy? Jakie działania musisz podjąć? I jak zmienić swoje myślenie, aby działać każdego dnia i nie poddawać się zbyt szybko! A wiele ludzi poddaje się po kilku miesiącach, a nawet tygodniach. I to normalne, bo nie każdy nadaje się na dobrego blogera. No i trzeba się czymś wyróżnić na drodze do celu. Więc zastanów się nad swoimi działaniami… czy one przybliżają Cię do sukcesu? Robisz wszystko, by osiągnąć swoje cele? Co masz takiego, co sprawi, że ludzie będą czytali Ciebie, a nie konkurencję? To wymagające zadania, więc zabierz się za działanie. Nic samo się nie zmieni, jeśli nikt Cię nie czyta! Masz pomysł na to, jak zwrócić na siebie uwagę na blogu? Co możesz zmienić, dzięki pracy nad swoimi umiejętnościami? Aby ludzie czytali Twoje przemyślenia i rozwiązania? Masz wiele możliwości na pokonanie swojej konkurencji i najważniejsze jest to, aby coś Cię wyróżnia! Na pewno Twoje wpisy będą się wyróżniały, bo to Twoja unikalna wartość, jaką masz. Każdy pisze inaczej bloga i ma inne przemyślenia, więc na pewno tym warto się wykazać w niszy. 

Zastanów się też nad wyglądem bloga. Może masz jakiś pomysł na to, co możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele blogowe? Dlaczego chcesz zostać blogerem? Co chcesz zmienić w życiu swoich czytelników? Jakie masz unikalne doświadczenie i jakimi praktycznymi radami możesz się podzielić? Masz jakiś pomysł na siebie i wiesz, co chcesz zyskać, dzięki pracy online, jako bloger? Tutaj potrzeba wiele pracy i zaangażowania, a nie myślenia o tym, kim by tu zostać. Zostaniesz blogerem, jak zaczniesz działać na tym blogu. Jak będziesz dodawać wpisu  i rozwijał się, jako bloger. Bo to nie tylko pisanie, ale i kwestie techniczne. Trzeba dbać o aktualizację i zaglądać na pocztę. Może ktoś potrzebuje Twojej pomocy poza blogiem. Może ktoś napisał komentarz i trzeba odpowiedzieć. Może to praca nad samymi wpisami, aby były coraz lepsze? Może to poprawa starych wpisów, które się dobrze pozycjonują? Jest wiele pracy wokół, więc nie myśl, że dziesięć wpisów coś zmieni. Może sto czy dwieście tak, ale nie te kilka! Musisz pracować nad tymi wpisami i robić wszystko, by pokonać swoje narzekanie. Bo będziesz się chciał poddać i to nie raz! Więc zabierz się porządnie za blogowanie. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele, jako autor bloga. Możesz sprzedawać coś związanego z blogiem. Możesz też dodawać usługi, dzięki którym pomożesz swoim czytelnikom. 

Masz wiele opcji na to, aby rozwinąć się, jako bloger. Wykorzystaj swój skrawek w Internecie, aby coś zmienić. Blog to Twoje miejsce i możesz być w tym naprawdę dobry, więc działaj dużo! Rozwijaj się jako autor i nie zapominaj, że ciężko pracujesz na swojego bloga. To wymaga dużo czasu, ale się nie poddawaj. Możesz osiągnąć dużo! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top