Jak widzisz siebie w przyszłości? Masz pasje?

Jak widzisz siebie w przyszłości? Co zrobisz, aby być z siebie zadowolonym?

Wielu z nas chce dużo do życia, ale bardzo mało osób robi coś w tym kierunku. Zastanów się nad tym, co zrobić, aby osiągnąć swoje marzenia? Masz wiele do zrobienia, aby coś odmienić w swoim życiu! 

Jak widzisz siebie w przyszłości? 

Zastanawiałeś się nad tym, ile potrzebujesz czasu, aby osiągnąć swoje cele? Masz coś do przekazania swoim działaniem? Wiesz, do czego dążysz? To super, ale działaj w końcu, a nie tylko myśl! Przestań kombinować i dawać się swoim wymówkom. Przestań narzekać! Tutaj nie ma co się poddawać, gdy coś nie wychodzi! A wielu z nas poddaje się po pierwszej porażce. Poddaje się, gdy trzeba więcej podziałać. I tu już odchodzą najsłabsi. Na samym początku! Jesteś w tej grupie osób? Że dajesz za wygraną już na samym początku działań? Wiele osób ma z tym problem i chyba każdy przechodził. Ale trzeba nauczyć się działać, mimo przeciwności. Jak coś nie wyjdzie, to poszukać czegoś innego, a się nie poddawać! 

Masz tyle możliwości w sieci i poza nią. Masz tyle tematów, w których możesz być dobry. Wybierz coś dla siebie. Próbuj różnych rzeczy, wiele razy o tym już pisałem, aby szukać pasji w swoim życiu. Aby szukać tematów, które Cię interesują! Wtedy działa się dobrze na początku, bo nie ma takich problemów z motywacją i energią! Ale to nie wystarczy! Musisz mieć też plan na siebie i realizować swoje zaplanowane zadania. Więc zabierz się do roboty i zacznij działać porządnie! Nie poddawaj się zbyt szybko. Nie przestawaj próbować różnych tematów i w końcu znajdziesz coś dla siebie. 

Więc, jak widzisz siebie w przyszłości? Jak to motywuje Cię do działania? Na pewno dużo ma się energii, gdy robi się to, co się kocha! Ja uwielbiam tematy sprzedażowo – marketingowe, więc się w tym rozwijam! Ty możesz mieć inne tematy. Czy to motoryzacja czy szydełkowanie czy ogrodnictwo. Takich tematów są setki! Więc zastanów się nad swoją przyszłością i nad tym, co zrobić, aby osiągnąć sukces? Co zrobić, aby stać się tą osobą w przyszłości! Masz na siebie plan i wiesz, co masz zrobić? Więc staraj się działać najlepiej, jak potrafisz. Może i będzie wiele przeszkód na swojej drodze, ale nie oznacza to, ze masz się poddawać zbyt szybko. Masz tyle do zrobienia na pewno, więc zabierz się do działania! Na co czekasz? Nie ma co rozmyślać. Poszukaj w Internecie, co może być obiektem Twoich zainteresowań i zobacz, czy chciałbyś w tym działać. Zrób kilka blogów za darmo i sprawdź, o jakim temacie Ci się pisze dobrze? Czy na pewne tematy pisze Ci się profesjonalnie i wiesz, o tym co napisać w przyszłości? Więc spróbuj w tym temacie! Jak nie będzie efektów lub nie będzie motywacji, to zmień swoje zainteresowania. 

Z czasem znajdziesz coś, co sprawi, że będziesz się chciał rozwijać. I nie będzie kłopotu z motywacją i będziesz wracać do tego tematu na drugi dzień. Będziesz o tym myśleć przed snem i jak wstaniesz każdego ranka. Gdy tak się dzieje, to idziesz w dobrym kierunku! Ale nie oznacza to, że będzie dużo łatwiej! Pasję pomagają, ale i tak trzeba dużo pracować ,aby osiągnąć to, co sobie zaplanowałeś. Więc zacznij szukać i nie kombinuj. Będzie ciężko, ale sobie poradzisz i staniesz się osobą z Twoich marzeń! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top