Problem? Stwórz rozwiązanie! Co robić, aby zacząć pomagać?

Stwórz rozwiązanie, które pomoże ludziom w ich problemach, ale jak to zrobić? Trzeba szukać!

Co dla mnie oznacza stworzenie rozwiązania? To blogowanie, to media społecznościowe, to rozmowy z ludźmi, to dawanie wartości i analiza statystyk, które pokazują jak stworzyć to idealne rozwiązanie.

Stwórz rozwiązanie, które pomoże innym!

Stwórz odpowiednie rozwiązanie poprzez blogowanie. Czyli zaczynasz blogować i patrzysz, co działa i jakie artykuły są częściej czytane i na co ludzie zwracają uwagę. To wymaga napisania dużej ilości artykułów. Bez dużej ilości postów będzie Ci ciężko zobaczyć, czego ludzie potrzebują i jakich oczekują rozwiązań. Zacznij naprawdę się rozwijać wraz z blogiem, bo blog daje ogromne możliwości rozwoju. Nie możesz zapominać o swoich czytelnikach! A im więcej o nich wiesz, tym lepiej dla Ciebie. Bo masz dane, które Co pozwalają na skuteczne działanie w danej niszy. To jest darmowe, ale wymaga ogromu czasu na pisanie i tworzenie artykułów.

To dawanie ogromnej ilości wartości i rozwiązań. W końcu wpadniesz na to, co jest ważne dla Twoich czytelników, czyli przyszłych klientów. Wszystko jest do zrobienia, ale wymaga to czasu. Trzeba się spiąć i każdego dnia dawać z siebie wszystko. Nie będzie lekko. Bo blog wymaga ogromu cierpliwości. Ale dasz radę! Nie poddawaj się za szybko, jak chcesz pomagać ludziom, to czas nie jest ważny! Ważne, że pomagasz ludziom i oni Ci się odwdzięczają.

Możesz też prowadzić profile na różnych stronach. To coś podobnego jak blogowanie, ale każdy profil społecznościowy jest trochę inny. Wymaga innych treści i innego zaangażowania. Tu dalej liczy się wartość. Dalej liczy się pomaganie! Ale na jednej stronie lepiej mieć grafiki, a na innej sam tekst. A na jeszcze innym wszystko… Trzeba się dostosować. Trzeba się każdego dnia rozwijać i pomagać ludziom. Tu też nie jest lekko…

Wartość w tym wszystkim jest najważniejsza. To dzielenie się wiedzą i patrzenie na to, co daje ludziom najwięcej wartości. Z czasem ogarniesz problemy klientów i będziesz wiedzieć, jakie produkty, czyli rozwiązania dawać ludziom w niszy. Nie będzie to zawsze takie oczywiste, ale ogarniesz to, gdy poznasz dobrze niszę. Zacznij budować dobry wizerunek. Pokaż, że znasz się na problemach i że masz dobre rozwiązania. Zacznij po prostu… Wierzę, że Ci się uda. Stwórz rozwiązania, które pomogą ludziom w niszy!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty szukasz problemów?

Patryk Tarachoń
5 lat temu

Nie szukam problemów, gdy się pojawiają, staram się je rozwiązywać.

Patryk Tarachoń
5 lat temu

Pomaganie innym nie jest proste, spora odpowiedzialność.

Scroll to top