Być online, co oznacza? Dlaczego warto zacząć działać online?

Co oznacza być online? Dlaczego warto w dzisiejszych czasach być w Internecie?

Bo warto, chociaż nie jest to łatwe! Potrzeba wiele czasu, aby zbudować solidną markę online. Nic nie przyjdzie samo, więc nie ma co się łudzić, że szybko osiągniesz cele. 

Czy warto być online? 

Zastanawiałeś się nad tym, czy to dla Ciebie? 

Bo blog buduje markę, zaufanie i społeczność. 

Warto być online i budować swoją markę. Nie jest to proste na początku, ale z czasem ogarniesz co i jak. Załóż swojego bloga i rozwijaj się w nim. Buduj swoje zaufanie i markę ekspercką. Wymaga to dużo pracy, ale według mnie warto. Nie ma co się zrażać, gdy nie będzie dużych wyników, ale jakoś dasz sobie radę. Musisz dać sobie radę. Nie ma tak, że napiszesz na blogu dwadzieścia wpisów i będziesz mega ekspertem. Hehe… Za łatwo by było! Dlatego jest tak mało dobrych blogerów, bo to wymaga ogromu czasu na początek! Wymaga naprawdę sporo czasu. Więc nie ma co się przejmować, tylko trzeba działać. Nie będzie wyników po kilku miesiącach, chyba że to bardzo dobry temat i się w niego wstrzeliłeś! Są różne tematy i jedne są oblegane a drugi nie. Wszystko zależy od tego, co Cię interesuje i jakie masz możliwości. 

Bo masz wiele nisz do wyboru i znajdziesz coś dla siebie.

Możesz pisać chyba o wszystkim i mieć wiele blogów czy biznesów internetowych. Nie ma jakichś ograniczeń… Co Ty wybierasz? Co jest dla Ciebie ważne? W czym chciałbyś się rozwijać? Internet daje Ci wiele możliwości. Musisz je wykorzystać dobrze! Możesz pisać o swoich pasjach. O swoich zainteresowaniach i w przyszłości na tym zarabiać! Nie będzie to może super łatwe, ale nie masz takich kosztów jak w standardowym biznesie. Nie musisz mieć na początku ogrom pracowników i wydawać dużo na reklamę. Możesz poświęcać czas na blogowanie czy tworzenie produktów. Możesz robić to, co Ci się podoba i rozwijać się jak chcesz, bo nie masz takich obowiązków finansowych. Możesz dać sobie czas na wszystko. Ale nie przeciągaj działania w nieskończoność! 

To niższe koszty niż standardowy biznes

Jak już pisałem wcześniej, koszty są małe w porównaniu do innych biznesów. Nie musisz mieć biura. Nie musisz mieć ogromnej hali i milionów na koncie, aby zacząć. Parę stówek na początek i masz bloga. Możesz wydać kilkanaście tysięcy na sklep i coś sprzedawać. To już większe kwoty, ale może zarobek na blogu na razie wystarczy? Może zaczniesz sklep, gdy zarobisz a blogu? Masz naprawdę wiele możliwości i możesz się wykazać w wielu dziedzinach! Nie musisz mieć na to milionów! 

Budujesz sprzedaż poprzez blog, sklep czy email marketing.

Możesz sprzedawać wiele rzeczy i nie musisz do tego mieć ogromnego magazynu. Możesz sprzedawać coś elektronicznego. Możesz sprzedać wiele rzeczy. Swoją wiedzę czy jakieś usługi i wszystko to przez Internet! Nie będzie to może łatwe na początku, gdy nie ma się wiedzy, ale z czasem ogarniesz to wszystko. Zaczniesz lepiej blogować i będziesz mieć coś do pokazania swojej niszy! Widzisz, jak fajnie jest być online? 

Możesz tanio stworzyć swoje produkty. Masz wiele możliwości zarobku. 

To też jest fajna zaleta bycia online. Możesz mieć wiele własnych produktów i potrzebujesz tylko swojej wiedzy! To jest super, ale wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Ale jak będziesz konsekwentny, bo zrobisz naprawdę sporo. Wszystko zależy od Twojego czasu i Twoich możliwości! Nie poddawaj się, tylko działaj! Nie pozwól, aby Twój blog umarł!

Zrób wszystko, aby osiągać swoje cele! Ustal je i dołóż do tego swój plan i działanie i będzie dobrze! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Działasz online? W czym?

Pochwal się!

Scroll to top