Jak mieszać treści? Co można stworzyć dzięki swojej wiedzy?

Jak możesz mieszać treści i jak ich używać wielokrotnie? Gdzie możesz je dodawać?

Możesz dzielić się wiedzą na wielu platformach. Co Ty możesz zrobić, aby osiągnąć sukces w Internecie? Gdzie warto zamieszczać swoje treści? 

Jak mieszać treści? 

Czy każda wiedza może być wiele razy używana? Zastanów się nad tym dobrze! 

Blog.

To chyba oczywiste, gdzie możesz dodawać nowe informacje! Na blogu! I to też jest ciekawy sposób na mieszanie treści. Blogowanie nie jest takie proste, jakby się wydawało. Trzeba się naprawdę postarać, aby mieć dobrego  bloga i mieć z niego korzyści. Musisz się naprawdę skupić na blogu, aby mieć z niego jakieś efekty. Dwa wpisy na rok to nie blogowanie. Trzeba pisać często i pisać o wielu rzeczach, aby osiągnąć sukces. Jak Ty działasz? Polub blogowanie, bo to super sposób na tworzenie nowych treści. Na pokazanie swojej wiedzy. Nie jest to łatwe, ale dasz sobie radę. Wszystko z czasem ogarniesz i będziesz pisać jeszcze lepiej! Zastanów się, jak Ty chcesz blogować i jakie cele dzięki temu osiągnąć! Bądź profesjonalnym blogerem.  Zrób wszystko, aby mieć jak najlepsze wpisy i być jak najlepszym blogerem!

Podcast.

Tu też możesz dobrze wykazać się swoją wiedzą. Możesz pokazać na czym się znasz! Możesz wykazać się wiedzą i doświadczeniem poprzez mówienia do mikrofonu. To trudne! To wymaga wiele doświadczenia, aby mówić z sensem i pokazać, że się na czymś znasz. Wymaga to odwagi, aby mówić do mikrofonu samemu czy zapraszać do tego gości. Nie ma lekko w podcastowaniu. Bo tu trzeba naprawdę umieć mówić i poświęcić czas na budowę swojej wiedzy. Zastanów się, czy to jest dla Ciebie i czy masz tyle odwagi na działanie!

Wideo.

Możesz też z treści na blogu nagrać wideo. Tak też możesz mieszać treści w danej niszy. Jak to zrobisz, to już zależy od Twojej kreatywności. To wymaga odwagi, aby pokazać się przed kamerą. Jak Ty chcesz się wykazać? Jakie treści chcesz przekazać poprzez mówienie do kamery? Jak chcesz pokazać ludziom z niszy, że znasz się na rzeczy? Zastanów się, co chcesz osiągnąć na swoim kanale YouTube czy na swoim wideoblogu. Zastanów się, jak chcesz się wybić w niszy, aby pokazać coś nowego i ciekawego!

Produkt.

Możesz ze swoich treści stworzyć nowy produkt lub usługę. A to takie łatwe nie jest, bo wymaga ogromu wiedzy i praktyki, aby wiedzieć, co się mówi i pomóc swoim klientom .Jest naprawdę ciężko stworzyć coś dobrego i z fajną cenę. Byle co, to szkoda robić. Produkt ma być dobry i stworzony pod dany produkt! I ma być przetestowany! Sprawdzony czy problem faktycznie istnieje! Zobaczyć, czy nisza jest akurat na tyle duża, aby warto byłoby zrobić do tego produkt. Musisz stworzyć coś unikalnego. Coś potrzebnego ludziom z danym problemem. A nie, że zgadujesz i potem nie ma sprzedaży. Trzeba myśleć, a nie zgadywać. Trzeba działać, aby stworzyć produkt. Bo samo się nie nagra, nie napisze i nie ogarnie, jeśli Ty nie będziesz działał skutecznie.

Jak według Ciebie można mieszać jeszcze treści? Co jeszcze można stworzyć z tej samej wiedzy? Wideo? Audio? Tekst? Miks tego wszystkiego?

1 Comment

  1. Marketer Internetowy20 czerwca 2019

    Co Ty chcesz tworzyć?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top