Twoja motywacja do działania… Pomaga Ci czy szkodzi?

Jak tam Twoja motywacja do działania? Czemu raz działasz, a raz Ci się nie chce?

Czy łatwo jest się motywować do działań? Czy lekko jest coś zmienić w życiu, gdy w coś długo wierzymy? No właśnie? Wierzysz w swoją motywację czy nie? Jak możesz zmienić swoje nastawienie do działania i motywacji? 

Jak tam Twoja motywacja do działania? 

Twoja motywacja do działania może być różna. Trzeba mieć to w głowie, że nie zawsze będziesz działać skutecznie i na sto procent każdego dnia… Bo nie jesteś robotem! Dlatego musisz działać na miarę swoich możliwości. Nie ma tak lekko, że wystarczy ci godzina dziennie i będziesz mieć sukcesy. Na sukces to trzeba sobie zapracować. A nie czekaj, nie szukaj czegoś innego, tylko skup się na jednym. Na jednym! Na co czekasz? Co Ci tak przeszkadza? Głowa? To pracuj nad nią? Złe nawyki? To je zmień – i nie ma tu czasu na narzekanie. Ale wiem, jak ciężko jest się zmienić. Bo jest ciężki jak cholera! Jest ciężko…

Co Ty z tym zrobisz, aby się zmienić? Żeby zacząć działać? Ciężko jest zacząć i utrzymać motywację. Bo Twoja motywacja do działania zależy od wielu czynników. Od Ciebie, od dnia, od tego jaki masz plan i cele. Nie ma z tym tak łatwo, więc trzeba się naprawdę postarać, aby osiągnąć cel i mieć ten upragniony sukces! Bo nie będzie lekko na początku i nie będzie lekko w dalszym etapie. Im dalej, tym trudniej. Ale Ty nie możesz się poddać. Masz działać mimo przeciwności. Bo jesteś wojownikiem. Masz swój oręż w postaci wiedzy i doświadczenia. I pokonasz to głupią głowę, swoją mentalność! Rozumiesz? Nie poddasz się! Nie dasz się swoim nawykom i przekonaniom. Będzie ciężko, ale ogarniesz to! Dasz sobie radę !

Jak Ty działasz ze swoją motywacją? Co napędza Cię do działania? Ile masz w sobie energii, aby pokonać swoje słabości? Jak tam Twoja motywacja do działania? Pomaga Ci czy Cię blokuje? Co chcesz zmienić w swoim życiu? Zmień wszystko co Ci przeszkadza i zostaw to, co Ci pomaga w działaniu. Tyle! A wiele osób kombinuje i narzeka, ale nic nie robi ze swoim życiem. Tylko mówi i mówi. Albo w ogóle się nie rozwija i mówi, że nic nie działa i nie można mieć efektów swoim życiu w postaci pieniędzy czy osiągniętych celów. Da się, ale to wymaga dużo czasu i poświęceń! Nie ma tak, że samo się zrobi. Że są szybkie metody. Nie ma czegoś takiego. Jest w bardzo trudno i trzeba się postarać, aby osiągać cele. Ale wiem, że Ty czytając mojego bloga, chcesz osiągnąć coś więcej! Dlatego uwielbiam ludzi z celami i chcących osiągać sukcesy…

Twoja motywacja do działania nie może zgasnąć. Ma świecić, jak latarnia morska. Pomagać Ci, gdy jest sztorm. Pokazać Ci światło w ciemną noc. Pokazać Ci kierunek, gdy nie widzisz lądu. Musisz dbać o swoją motywację. Dbać o swoją latarnię. Konserwować i naprawiać, gdy jest zepsuta, aby dalej Ci pomagała. Więc widzisz, że nie ma lekko, ale w końcu ogarniesz wszystko i będziesz działać coraz skuteczniej. Coraz więcej i szybciej będziesz miał kolejne efekty. Zacznij się rozwijać i pokaż sobie, że dasz radę. Że ogarniesz swoje życie i będziesz z siebie zadowolony. Nie myśl nawet o poddaniu się. Tylko przetrwaj te gorsze dni, gdy nie ma motywacji. Gdy nie będzie się chciało, ale jak masz misje w tym, co robisz, to szybko wrócisz na dobre wiatry i będziesz działał ze zdwojoną siłą!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak u Ciebie z motywacją?

Scroll to top