Dobre działanie w sieci, dlaczego warto nauczyć się rozwijać?

Czym dla Ciebie jest dobre działanie w sieci? Co powoduje, że masz efekty i cieszysz się z życia?

Co powoduje, że chce Ci się działać? Co chciałbyś zmienić w swoim życiu? Czy chcesz coś osiągnąć w swoim życiu? Jakie masz plany na najbliższe miesiące czy lata?

Czym jest dobre działanie w sieci?

Dlaczego chcesz mieć efekty w życiu? Dlaczego chcesz mieć efekty, a nic nie robisz? Myślisz, że samo się zrobi do cholery? Gówno prawda! Przestań liczyć na cokolwiek bez pracy i rozwoju. Zacznij w końcu do cholery działać!

Zacznij działać, bo dobre działanie to konieczność w życiu. Czym dla Ciebie jest dobre działanie? Dla mnie to codzienna i ciężka praca w miarę swoich możliwości. I tyle, a wiele osób czeka nie wiem na co! Na co Ty czekasz?! Na co czekasz się pytam? Dlaczego liczysz na efekty bez planu i celu? Dlaczego liczysz na efekty bez działania i zaangażowania? Nosz $%^&* mać! Ile osób w życiu czeka i czeka i czeka i czeka… No można dostać zaj#$% od tego! Na co Ty czekasz? Ja mam za Ciebie zrobić? Zastanów się w końcu nad swoim życiem! Po co chcesz mieć efekty i rezultaty, jak nie działasz? Obudź się w końcu! Nic nie przyjdzie samo w Twoim życiu! Masz wiele do zrobienia, ale musisz działać i nie się obijać i kombinować ciągle w życiu. Tylko przez Twoje działania coś osiągniesz.

Oki, trochę Ci może uświadomiłem co i jak, ale naprawdę jest to konieczne, aby każdego dnia się rozwijać. To jest podstawa, aby działać każdego dnia. Czy to godzina czy cały dzień to nie ma znaczenia. Wiadomo, że gdy działasz cały dzień, to więcej osiągniesz. Ale liczy się to jak działasz, a nie ile działasz. Zastanów się nad tym, ile codziennie masz czasu na rozwój siebie? Ile chcesz mieć efektów za rok czy dwa? Może nie zawsze uda się działać każdego dnia, ale to nie o to chodzi. Chodzi o to, że chcesz działać i poszerzać swoją wiedzę. Ważne jest jaki jesteś produktywny… i to, co robisz, aby osiągnąć sukces. Jest wiele do zrobienia w różnych niszach, więc zrób coś dla siebie i innych ludzi. Rozwijaj się w danym temacie i osiągaj swoje cele!

Dobre działanie to dla mnie działanie każdego dnia. Nie ważne ile, ale codziennie i w końcu coś osiągniesz i będziesz mieć efekty. Potem martw się, w ile osiągniesz cel. Za czasem będziesz działać coraz więcej! To przyjdzie z czasem.. ale dlatego działanie jest takie ważne. Żeby nauczyć się działać codziennie. Ja mam z tym problem, a jak jest u Ciebie? Jesteś systematyczny? Rozwijasz siebie każdego dnia? Co robisz, aby osiągnąć sukces w swojej dziedzinie?

Też nie zawsze wszystko się udaje? Jesteśmy tylko ludźmi, miej to na uwadze.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Dlaczego według Ciebie ważna jest systematyczność?

Scroll to top