Nie wiesz, ile masz czasu! Zastanów się, jak chcesz przeżyć…

Zastanów się nad swoim życiem, bo nie wiesz ile masz czasu jeszcze na tym świecie…

Ile masz czasu na rozwój? Ile masz czasu na dawanie wartości i pomaganie ludziom? Zastanów się czasem nad tym, jak marnujesz swój czas. Bo można zrobić naprawdę dużo zrobić w ciągu dnia… Tylko trzeba wszystko zaplanować i dawać z siebie sto procent.

Dlatego działanie z planem jest bardzo ważne. Żeby budować w sobie pasję i motywować się każdego dnia. Ile masz czasu codziennie na działania z blogiem, na pracę, na karierę, na biznes po godzinach? Ile masz czasu na rozwój i na dążenie do swoich celów? To jest dopiero pytanie. Nie poświęcasz czasu na to, co ważne… Dlaczego? Co powstrzymuje Cię przed działaniem? Dlaczego marnujesz swój czas na byle co? Chyba lepiej jest działać systematycznie i po trochę każdego dnia, niż raz na tydzień po wiele godzin? Naucz się wytrwałości! Naucz się dawania z siebie naprawdę dużo!

Co możesz zrobić, aby działać skuteczniej? Na pewno cel i plan jest tutaj kluczowy! Bez tego nie ma szans na sukcesy… Trzeba się postarać i zacząć panować nad swoim życiem. Ważny jest kierunek działania i to dlaczego działasz.

Zastanów się nad tym, co zrobić, aby mieć czas na pracę i czas na rozrywkę i odpoczynek. Zrób coś pośrodku i zacznij skutecznie żyć, bo nie wiesz, ile masz czasu jeszcze. Zastanawiałeś się nad tym, co chciałbyś robić, gdybyś wiedział, że umrzesz za kilka lat? Co byś zmienił w swoim życiu? Co byś robił? Jaką pracę miał i jak chciałbyś się rozwinąć, mając to, co masz? To jest ciekawe pytanie… Sam się zastanawiam, czy robiłbym to, co teraz. Ale na 90% tak! Jak jest u Ciebie? Jak chcesz przeżyć swoje życie? Jak chcesz się rozwijać i jakie umiejętności i wiedzę zdobyć? To bardzo ważne pytania, tu chodzi o Twoje życie! O to jak jest przeżyjesz i czy będziesz pod koniec zadowolony!

Posted in Rozwój osobisty.