Chciałbyś wiele mieć… ale co robisz? Dlaczego nie działamy w życiu?

Chciałbyś wiele mieć, ale dlaczego do tego codziennie nie dążysz? Co powoduje, że tylko masz marzenia i nic z tym nie robisz?

Chciałbyś wiele mieć, ale nic z tym nie robisz. Dlaczego? Co Cię powstrzymuje? Często nie działamy, mimo wielkich chęci i możliwości oraz zasobów. Nie wiem, jak ten nasz umysł jest zbudowany, ale ja mam tak często u siebie. Niby wiem co robić, a tego nie robię. Niby mam możliwości, a tego nie robię. Niby jest plan, a tego nie robię. Niby mam cele, a tego nie robię… Dlaczego tak jest? Czemu coś nas tak blokuje?

Mnie często blokuje po prostu lęk przed nieznanym. Lęk przed sukcesem. Lęk przed tym, że nie poradzę sobie finansowo czy mentalnie nad sukcesem. Jest wiele rzeczy, których się boję, ale mimo tego ciągle wracam do blogowania i do rozwijania się w marketingu. To chyba tylko pasja mnie trzyma przy tym temacie. Gdyby nie ona, to nie wiem, co bym robił w ciągu dnia… Jest tak samo u Ciebie?

Więc dlaczego umysł jest dla nas taki okrutny? Nie chcesz się przecież bać, jednak jest ten lęk przy różnych rzeczach. Jak to pokonać? To jest dopiero pytanie! Jak pokonać ten lęk i nie bać się sukcesu, porażki, działania? Chyba jedynym wyjściem jest dawanie z siebie sto procent i działanie mimo lęku. Może z czasem będzie go coraz mniej? Może się uda z czasem ogarnąć ten lęk i działać mimo niego? Chyba dobrze mówią niektórzy, że lęk będzie zawsze, ale trzeba się z nim nauczyć żyć i działać mimo niego. Może takie osoby mają rację? Że trzeba się z tym nauczyć funkcjonować? Może jest to dobry pomysł? Robić mimo lęku i wątpliwości?

Zacznij w końcu działać skutecznie i nie poddawaj się za szybko. Każdy dzień to nowe możliwości i działania. Nowa wiedza i umiejętności. Nie możesz się poddać. Nie możesz się przejmować. Nie możesz ciągle myśleć. Trzeba działać! I nigdy i przenigdy się nie poddawać! Bo tylko działanie da Ci sukces i spełnienie. Tylko Ty możesz coś osiągnąć. Nie licz na innych – licz na siebie i dawaj z siebie dużo każdego dnia! Wierzę w Twój sukces!

Chciałbyś wiele mieć, więc rób naprawdę dużo!

Posted in eBiznes.