Gorsze dni, co z nim zrobić i jak dobrze wykorzystać te dni?

Każdy z nas ma gorsze dni. Jak sobie z nimi radzić?

Masz problem z działaniem? Nie wiesz, co dalej? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cel w chwilach zwątpienia?

Jak pokonać gorsze dni?

Gorsze dni dopadają każdego i warto mieć na to jakąś strategię działania. U mnie najlepiej działa odpoczynek i po prostu zrobienie sobie trochę wolnego dzień czy dwa. Nie każdemu to jednak pomaga i Ty musisz sobie wypracować coś innego, gdy odpoczynek nie działa.

Jak można sobie poradzić z takimi dniami? Na pewno nie można na siebie naciskać, że ma się wolne i nic nie robi. Bo to najgorsze co możesz zrobić. Zacznij od ustalenia priorytetów i celów, gdy odpoczywasz. Co jest dla Ciebie ważne? Dlaczego masz gorsze parę dni? Dlaczego zamiast działać, to udajesz, że pracujesz i nie jesteś efektywny? Co robisz źle, że nie idzie Ci tak, jak chciałbyś? Zastanów się trochę nad tym, co możesz zrobić, aby znaleźć źródło problemu i tego, że nie idzie Ci tak jak chcesz…

Może cele są za duże? Może za dużo planujesz i nie wykonujesz planu i przez to spada Ci motywacja? Ja mam tak często, że za dużo planuję i nie wykonuje planu dnia i przez to czuję się gorzej! Może u Ciebie też coś takiego jest? Zastanów się nad tym? Jak możesz pomóc sobie w tej sytuacji?

Na pewno nie można się całkowicie załamywać i warto wrócić do pracy po paru dniach. Nie warto się karać za to, że sobie zrobiłeś wolne. Należy Ci się i tyle, jak nie masz takiej produktywności jak zawsze. Nie przejmuj się tym, że masz wolne. Wykorzystuj to na maksa!

I już na koniec… zacznij dobrze planować swój dzień, aby się nie przemęczać. Nie rób nic ponad swoje siły i działaj tyle, ile możesz. Mi to pomaga i nie mam gorszych dni i pracuje się lepiej, gdy ma się trochę mniejszy plan. Jak jest u Ciebie? Działasz ponad siły czy wolisz zrobić mniej, a lepiej? Co u Ciebie lepiej działa? Jak Ty pracujesz nad sobą, aby tych gorszych dni nie było tak dużo? Co warto wdrożyć, aby dobrze wykorzystać każdy dzień? Zastanów się nad tym dobrze i zacznij się rozwijać w swojej niszy!

2 Comments

  1. Marketer Internetowy18 lipca 2018

    Masz gorsze dni? Co z nimi robisz?

    Odpowiedz
  2. Patryk Tarachoń18 lipca 2018

    Gorsze dni zostawiam za sobą, cieszę się nowymi.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top