Jaką masz misję? Co powoduje, że chce Ci się działać?

Jaką masz misję w swoim życiu? Co chcesz zmienić na świecie poprzez swoje działanie? 

To bardzo trudne pytanie… wiele z nas nie ma misji. Wiele z nas nie wie, jakie ma zainteresowania, a co dopiero misje. Dlatego trzeba szukać i codziennie sprawdzać, co daje Ci przyjemność… 

Jaką masz misję w swoim życiu? 

Wiesz, jaką masz misję? Co chcesz zmienić na tym świecie i komu pomóc? Posiadanie misji jest bardzo ważne i trzeba w końcu ją znaleźć. Jednak czy nie może się ona z czasem zmienić? Na pewno może? To jest niemal pewne, że z czasem ogarniesz to i owo oraz będziesz wiedzieć bardziej dokładnie co i jak chcesz robić w życiu i jak pomagać innym. Zastanów się nad swoją misją teraz? Jaka to misja i co chcesz przekazać światu poprzez swoją działalność? Każdy dzień to nowe możliwości, więc zacznij go dobrze wykorzystywać. Nie będzie lekko z działaniem. Nie będzie lekko ze znalezieniem tego czegoś, co do Ci siłę i moc do działania w każdym dniu.

Jaką masz misję? Jakie masz cele? Co chcesz osiągnąć w życiu? Jakie masz zasoby i możliwości do tego, aby osiągnąć sukces i znaleźć sens życia? Każdy ma na tym świecie jakąś misję. Każdy po coś się urodził, ale czy wykorzystujesz swoją wiedzę i doświadczenie, aby pomagać innym? Co Cię interesuje? Co chcesz pokazać innym? Może, że się da? Może, że można osiągać coś mimo choroby, jak ja? To jest mega misja, ale walka ze sobą jest najtrudniejsza. To pokazanie innym, że dam radę i że można. Nie można się poddawać w swojej misji życiowej. Pasja w tym bardzo pomaga, więc gdy masz misję i pasję to jesteś niepokonany i masz wiele możliwości rozwoju siebie i innych. Zacznij od znalezienia tych dwóch rzeczy!

Zacznij od małego celu. Zacznij od czegoś prostego. Zacznij po prostu szukać swojej misji życiowej i nie poddawaj się mimo przeszkód! Nie możesz się załamać czy poddać. Będą takie chwile, ale chodzi o to, aby działać mimo tego i się nie poddać. Jaką masz misję? Co chcesz pokazać sobie i innym na tym świecie? Jak chcesz przekazać swoją wiedzę i doświadczenie innym?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co jest Twoją misją?

Scroll to top