Co posiada wartościowa strona? Na co zwrócić uwagę?

Wartościowa strona, czyli jaka? Co warto mieć na stronie, aby była wyjątkowa?

Na pewno trzeba się czymś wyróżnić się w Internecie. Co zrobić, aby Twoja strona była unikalna? Zastanów się nad tym dobrze… co możesz zacząć rozwijać, aby mieć wyniki w Internecie?

Jaka jest wartościowa strona?

Co powinna posiadać i jakimi zasadami się kierować?

Profesjonalny wygląd.

To podstawa w każdej strony, która jest wartościowa. Wszystko powinno być na swoim miejscu i być miłe dla oka. Nie przesadzaj jednak z wyglądem, bo wartościowa strona jest ładna, ale zarazem skuteczna. Warto wszystko sprawdzać i robić wszystko, aby strona była przyjazna dla swoich odwiedzających. Postaraj się, aby strona była profesjonalna i spełniała swój cel. Nie wymyślaj ciągle ze zmianami. Wybierz coś jednego i zacznij działać. Jak już coś osiągniesz, to wtedy inwestuj w wygląd. Nie ma co kombinować na początku.

Odpowiednia nawigacja.

Wiele ludzi gubi się, gdy nawigacja jest dziwnie ustawiona. Ja się gubię często, gdy nawigacja jest w dziwnym położeniu i trzeba się jej uczyć od nowa. Wszystko ma być na swoim miejscu i nie możesz wymyślać. Postaraj się, aby każda rzecz w nawigacji była przemyślana i sprawdzona. Tyle! Dla mnie proste menu to podstawa, a dla Ciebie?

Zajebiste treści.

O tym chyba nie muszę mówić, bo to podstawa dobrej strony internetowej. Wartościowa strona ma być razem, ze świetnym kontentem. Bez dobrych i bardzo dobrych treści nie ma sensu zakładać strony. Wszystko musi być dobrze napisane i przemyślane. Nie możesz za szybko dodawać treści, bo wtedy jest lipa. Każdy tekst ma być najlepszy na świecie! I nie ma tu co narzekać, że nie wiesz, jak pisać! Jak nie wiesz, to się naucz! Wartościowa strona ma bardzo dobre treści i umie przyciągnąć do siebie klientów!

Opinie i rekomendacje.

Warto je zbierać na swojej stronie internetowej. Budujesz wtedy markę i rozpoznawalność, a przede wszystkim zaufanie u swoich klientów. Warto dobrze poznać swoją niszę i zbierać te rekomendacje. Na początku jest to bardzo ciężkie, ale jak zaczniesz działać i mieć pierwsze rezultaty, to zbieraj opinie o swojej działalności. Wszystko przyjdzie z czasem, więc nie poddawaj się na drodze zbierania rekomendacji. Będzie dobrze!

Połączenie z innymi mediami społecznościowymi.

Warto być w paru miejscach i budować społeczność. To daje dużo dla Twojego biznesu. Warto poznać dzięki temu swoich klientów. Warto dodać do swojej strony odnośniki do innych stron, gdzie dajesz wartość. Nie jest to trudne, a warto być w różnych miejscach. Wszystko po kolei. Zacznij od bloga i paru stron społecznościowych. I udzielaj się tam!

Możliwość kupna online.

Warto jest mieć możliwość zamówienia Twoich produktów na stronie, którą promujesz. Zastanów się nad sklepem internetowym. Może to wzniesie Twój biznes na wyższy szczebel? Zastanów się nad tym, co możesz sprzedawać w sieci. Jaką ofertę utworzyć, aby ludzie zaufali Twoim rozwiązaniom? Aby zakupili produkt i pokonali swoje wyzwania?

Szybki kontakt.

To także ma wartościowa strona, która naprawdę daje zyski. Bez tego nie masz zamówień! Warto pracować nad dobrą obsługą klienta i dawać mu szybkie odpowiedzi. Zastanów się, jakie formy kontaktu Ci pasują? Jakie pasują Twoim potencjalnym klientom? Pomyśl nad tym!

Pełne dane firmowe.

Dzisiaj to podstawa. Wszystko ma być pokazane i ma budować zaufanie. Bez tego ani rusz!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty co uważasz za wartościowe na stronach?

Scroll to top