Co mnie wkurza w Internecie? Czego cholernie nie lubię?

Co mnie wkurza w Internecie? Jest to wiele rzeczy. Jedne wkurzają mnie bardziej, drugie mniej.

Na pewno najgorsze w nim jest to, że jest ogrom oszustów. Jest ogrom osób, które mówią i obiecują wysokie zarobki bez wysiłku. Nosz… kurde! Serio? Wierzysz w takie bajki? Wierzysz? Nie ma sensu szukać łatwych sposobów… trzeba szukać tych przystępnych dla siebie!

Co mnie wkurza w sieci?

Naprawdę tego jest tyle, że MASAKRA! Naprawdę wierzycie w te bajki? Chyba tak, bo tego jest coraz więcej i nikt tego nie kontroluje. No i te zaśmiecone fora i inne grupy dyskusyjne. Co ludzie mają w głowie reklamując to gówno. Już szkoda tych ludzi, którzy reklamują te piramidki, a potem płaczą, że nie ma wypłat lub że firma padła zanim wypłacili pieniądze.

Gdyby zarabianie było takie łatwe to nikt by nie musiał pracować na etacie. Każdy by miał pieniądze na wszystko. No właśnie dlaczego tak nie jest? Bo te programy to oszustwo i tyle. Nabijanie ludzi w butelkę i nic więcej.

Czy Ci ludzie są tak naiwni? Chyba tak, patrząc na to co się dzieje. Także ostrzegam Cię przed takimi programami. Lepiej zająć się czymś co daje prawdziwe pieniądze a nie te „wirtualne”. Przynajmniej masz pewność, że nic się nie stanie z np. programem partnerskim dużej firmy, niż takim „szybkim zarabiaczem pieniędzy”.

Samo się nie zrobi, więc trzeba działać każdego dnia z celem i planem. Bez tego nie osiągniesz nic. Warto ogarnąć dobrze marketing, sprzedaż i biznes, aby wszystko dobrze działało. Nie możesz czekać na idealny biznes, tylko działaj! Każdy dzień ma być lepszy od poprzedniego i tyle. Czy to takie ciężkie? Tak, bo wymaga pracy nad sobą i swoją pracą czy działalnością.

Warto dobrze poznać temat, w którym chcesz być dobry i działać dziś! Nie ma drogi na skróty. Musisz dobrze siebie poznać i swój biznes. Tylko wtedy poznasz smak działania i efektów. Postaraj się być najlepszy w niszy i tyle!

Widzisz, co mnie wkurza? Że ludzie są tacy naiwni i że się dają tym oszustom. Nie ma drogi na skróty! Nie ma lekko. Nie ma szybko i tanio! Nie ma i nie będzie łatwo, a Ty dalej w to wierzysz? Szkoda. To mnie wkurza w Internecie. Że jest wiele naciągaczy i ludzie w to wchodzą. Szkoda…

A Ty jaki masz stosunek do takich „biznesów”? Bo dla nie to ściema i gadanie o niczym.  Co mnie wkurza w Internecie? Chamstwo i cynizm! To, że ludzie nabierają się na szybkie zarobki i na to, że można osiągnąć sukces bez pracy. Jakie Ty masz zdanie na ten temat? Co o tym sądzisz? Napisz w komentarzu!

1 Comment

  1. Marketer Internetowy20 stycznia 2016

    Co o tym myślisz?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top