Tworzenie super treści… O czym zacząć się uczyć i dzielić wiedzą?

Jak idzie Ci tworzenie super treści? Po co tworzysz nowe teksty czy wideo/audio?

Ciężko jest tworzyć coś ciekawego, ale nie można się w tym poddawać! Na pewno masz coś fajnego dla swoich pop potencjalnych klientów! Tylko musisz w siebie znaleźć motywację, aby stworzyć dobre rozwiązanie! 

Tworzenie super treści nie jest łatwe! 

Super treści jak ja je nazywam, to nie jest łatwa sprawa. Trzeba się postarać, aby tworzyć dobre i angażujące treści na swojego bloga czy kanał YouTube. Nie ma z tym łatwo, zwłaszcza na początku. Nie pozwalaj sobie, aby treści były byle jakie i byle jak tworzone. Tworzenie super treści to dawanie od siebie maksimum wiedzy. Pokazywanie rozwiązań i rozwiązywanie problemów Twojej niszy. To wymaga czytania i ciągłej nauki danego tematu. A to wymaga czasu, którego nie każdy ma. Więc trzeba znaleźć czas na rozwój! Znaleźć czas na bloga czy profile społecznościowe. Czas na czytanie, naukę nowych tematów, promocję bloga, rozwój i dawanie z siebie wszystkiego. A to nie będzie łatwe. Początki są bardzo trudne. Trudno jest zdobyć ciekawą wiedzę, która zadowoli Twoich czytelników czy słuchaczy. Bo to wymaga naprawdę pokonanie lęku i swoich przekonań i obaw. A to wymaga wielkiej siły i motywacji, aby osiągnąć cel.

Zacznij do znalezienia tego, czego nauka sprawia Ci przyjemność. Co to jest? Czego chciałbyś uczyć innych? W czym czujesz się dobrze? Jakie masz możliwości działania? Co chciałbyś się nauczyć, a nie miałeś odpowiedniej motywacji i czasu? Te pytania są ważne i trzeba sobie nie nie odpowiedzieć. Zacznij od zapisywania pomysłów na bloga. Jakie tematy Cię jarają? O czym chciałbyś pisać? Ile masz wiedzy, którą mógłbyś się dzielić? Nie będzie to zawsze oczywiste. Może zbuduj kilka darmowych blogów i sprawdź, jaki temat Ci się najbardziej spodoba i o czym chciałbyś pisać.Nie musisz robić bloga od razu na swoim hostingu i domenie. Użyj darmowych sposobów i spróbuj pisać przez kilka miesięcy i zobacz czy Ci to pasuje. To pierwszy krok do pomagania ludziom. Tworzenie super treści nie musi być trudne! Zacznij się rozwijać blogowo i szukaj tej pasji. Tego idealnego tematu.

Nie ma lekko ze zdobywaniem wiedzy. Trzeba się postarać, aby tworzenie super treści było dla Ciebie przyjemne. Musisz dobrze poznać swoją niszę, aby osiągnąć cel. Może nie zawsze Ci się uda osiągnąć coś dużego na początku, ale małymi krokami uda Ci się dzielić wiedzą z innymi. Musisz sam dużo się uczyć i sprawdzać swoją wiedzę, praktykować. obserwować innych i uczyć się z ich działania. To wymaga dużego zaangażowania. Nie godziny czy dwóch, ale dużo więcej, jeśli chcesz za parę lat mieć jakieś efekty. Tworzenie super treści daje Ci naprawdę wiele, ale trzeba naprawdę się postarać. Samo się nie stworzy. Twój blog będzie wymagał zaangażowania i pracy nad nim.Musisz tam tworzyć przydatne treści. To samo z wideo czy audio. Trzeba dużo tworzyć i się rozwijać. Ale to wymaga walki! Nad swoimi lękami i z przeciwnościami. A to już poświęcenie. To dawanie do treści całego serca i zaangażowania w swoje treści. To trudne, ale do zrobienia.

Jak Ty zaczniesz tworzenie super treści? Co zrobisz, aby Twoje starania dały Ci efekty? To będzie ciężka droga, więc nie poddawaj się za szybko. A będziesz chciał to zrobić codziennie. Każdego dnia coś się zepsuje i będzie trzeba nad tym popracować. Ale Ty się nie poddasz, wierzę w Ciebie i Twoje działanie. Każdy zasługuje na sukces, ale nie każdy na niego zasługuje… Zobacz, jak będzie u Ciebie. Czy i kiedy się poddasz? Oby nigdy na zawsze!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Ty masz?
Bloga?
Jakieś profile społecznościowe?

Pochwal się!

Scroll to top