Co warto robić online? Co według mnie jest ważne na początku?

Co warto robić online? Na czym skupić swoją uwagę?

Czy łatwo jest działać w sieci? Co Ty robisz, aby osiągnąć sukces online? Czy masz coś ciekawego dla swoich odbiorców? Możesz wiele zyskać, ale musisz działać skutecznie i nie poddawać się! 

Co warto robić online? 

Zastanawiałeś się nad tym, co Ty robiłeś, aby osiągnąć sukces? 

Buduj społeczność.

Bo naprawdę warto i dzisiaj to konieczność! Nie ma co tworzyć produktu przed zdobyciem odpowiedniej liczby potencjalnych klientów. Nie będzie to łatwe, bo dzisiaj wiele marek to robi! Ale nie możesz się w tym poddawać. Masz naprawdę budować społeczność. Trzeba się postarać nad tym, aby osiągnąć cel, czyli zbudować ciekawą społeczność wokół marki. Początki są ciężkie.. Wiem, jak jest u mnie. Nie możesz przestać jej budować. Trzeba naprawdę działać i dawać ludziom dużo wartościowych rzeczy, aby Ci zaufali. Warto mieć ludzi, którzy Ci ufają i Cię lubią. Ty masz naprawdę wiele możliwości w Internecie, aby to robić! Jaki Ty masz cel budowy ciekawej społeczności? Co chcesz zrobić lepiej od konkurencji, która też to robi? Czym chcesz się wyróżnić? 

Jak znajdziesz niszę?

Musisz próbować wiele rzeczy! Nie ma innego wyjścia, aby zostać entuzjastą danego tematu. Im więcej tematów sprawdzasz, tym lepiej dla Ciebie. Nie jest to łatwe, ale trzeba nad sobą pracować, aby mieć efekty. Nie przyjdzie to łatwo. Pasja to coś, co przychodzi z czasem. Dlatego musisz próbować wiele rzeczy! Musisz się postarać i sprawdzić, jakie masz zajawki i jaki temat Cię przyciąga! To znowu jest bardzo czasochłonne, ale warto nad tym skupić uwagę. Nie będzie Ci lekko, gdy nie będziesz działał. Postaraj się być coraz lepszy i lepszy i w końcu ogarniesz jakiś temat na serio i ta pasja się odpali. Więcej niż sprawdzanie siebie w trudnych tematach nie zrobisz, aby osiągnąć cel. Działaj! 

Jak wynagrodzisz się za pracę i osiągnięte cele? 

Warto dawać sobie nagrody. Co warto robić online, aby osiągnąć cele? Musisz się cieszyć z tego co masz i z tego, co osiągnąłeś i dawać sobie duże wymagania. Gdy coś osiągniesz, to nie ma problemu, aby się nagrodzić za pracę. To może być cokolwiek. Koni. Coś nowego. Jakiś gadżet czy coś do zjedzenia. Wszystko zależy od tego, co sprawia Ci przyjemność. Warto nagradzać się za swoje osiągnięcia. Nie będzie Ci zawsze łatwo, ale o to chodzi, aby tylko Ci co przetrwają dostali nagrodę. Jak Ty nagrodzisz siebie za kolejny osiągnięty cel?

Trzeba zainwestować. 

Jak nie pieniądze, to czas. Na początku będziesz za większość rzeczy płacił czasem. I to zrozumiałe. Ale z czasem lepsza wiedza nie będzie za darmo. Czasem warto wykorzystać wiedzę innych i zapłacić za kurs i uczyć się na błędach innych. Na doświadczeniu innych. Może to nie będzie zawsze łatwe znaleźć fundusze na kurs, ale może warto? Może dana wiedza zmieni Twoje życie? Może przez daną wiedzę ze szkolenia osiągniesz szybciej swój cel i będziesz mieć pieniądze na kolejne inwestycje? Możesz zacząć od inwestycji czasu i to jest OK. Ale nie wszystko kupisz za poświęcony czas. 

Zbuduj dobry produkt! Promuj swoją ofertę. 

Masz mieć super produkt i tyle! Nie możesz promować byle czego. Twoja oferta i zawarte w nim produkty mają być bardzo pomocne. Zastanów się nad tym, co jest ważne dla Twoich klientów i jakiej pomocy potrzebują? Ile możesz zmienić w ich życiu, dzięki swojemu doświadczeniu? Co warto robić online? Przede wszystkim być obecnym gdzie się da! I dawać wiedzę za darmo lub sprzedawać ją za dobrą cenę. Zachowaj swoją tajną wiedzę dla nielicznych. Nie wszystko musi być za darmo i ludzie powinni to uszanować. 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Działasz online?

Scroll to top