Zmień działanie! Co zrobić, gdy działamy i nie ma efektów?

Zmień działanie i strategię, gdy nic nie działa! Proste i wartościowe?

Więc dlaczego tego nie robisz, tylko czekasz na inne efekty?

Zmień działanie, gdy coś nie idzie!

Zastanów się trochę nad tym, co możesz zmienić w swoim życiu, aby w końcu mieć pożądane rezultaty. Zacznij zmieniać swoje działanie! Niby takie proste, a ciężko jest to wykonać. Dlaczego cały czas chcemy mieć inne rezultaty przy ciągle takim samym działaniu? Co to jest za błędne koło, że chcemy mieć inne efekty, a robimy ciągle to samo? Może wtedy warto coś zmienić w swoim życiu?

Nieraz się nad tym zastanawiam, gdy robię podobny błąd i nie wiem czemu ciągle mi to wraca… Jak jest u Ciebie? Co powoduje, że to ciągle powraca? Nieraz się nad tym zastanawiam, jak to zrobić, aby było w końcu dobrze i to nie wracało. Jak Ty z tym walczysz, aby działać skutecznie?

Warto jest zmieniać to, co nie działa i nie można się poddawać. Bo to chyba największym umysłom świata też przeszkadza, ale oni działają mimo takich myśli i zmieniają swoje działanie, które nie jest efektywne. Ty też tak możesz zrobić, ale musisz się nad tym zastanowić i wyłapywać błędne myśli i działanie. Tylko taka praca nad sobą Ci pomoże! Na pewno nie będzie Ci lekko, ale jakoś sobie poradzisz!

Zacznij od czegoś prostego i zobacz, co robisz bez efektów mimo działania przez długi czas. Zastanów się, co warto robić w swoim życiu, aby zmiana była skuteczna? Musisz właśnie ogarnąć swoje działanie na tyle dobrze, aby zmienić strategię gdy nic nie działa. Warto mieć na uwadze to, że coś może nie działać i zmieniać działanie… TYLE! Musisz nad sobą pracować i działać, aby zobaczyć, co działa, a co nie. To sztuka, aby przyznać się do błędów i nie poddawać za szybko.

Ale aż tyle, bo to jest ciężko wyłapać, gdy robisz coś kolejny dzień i myślisz, że może dziś da to efekty. Nie zwlekaj ze zmianą działania. Jest wiele możliwości rozwoju… Można zmienić wiele w swoim działaniu i w końcu osiągnąć zamierzony cel w swoim życiu. Nigdy się nie poddawaj i zmieniaj działanie w stosunku do danej sytuacji. Zacznij po prostu łapać się na swoje błędne działanie i myślenie. Wiem, jakie to trudne przyznać się do błędu, ale nie można przestać działać. Trzeba się rozwijać mimo przeciwności i pokonywać przeciwności losu. Jak Ty to zrobisz? Co zmienisz w swoim działaniu, aby mieć plon na koniec dnia.

Zmień działanie – to łatwe czy trudne w wykonaniu? Zastanów się nad tym i zmień to, co nie działa!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Działaj i się nie poddawaj!

Scroll to top