Dawaj więcej! Jednak nie obiecuj, że wszystko jest łatwe i proste!

Dawaj więcej i więcej! Co to dla mnie oznacza? Co to oznacza dla Ciebie?

Ile możesz od siebie dawać? Co robisz, aby skutecznie rozwijać swoje idee?

Dawaj więcej niż inni oczekują, prawda?

Często czytamy w różnych książkach, żeby dawać dużo, ale co to oznacza? Co znaczy dawaj więcej? To znaczy dawać więcej niż w ofercie czy więcej niż obiecujesz? Co dla Ciebie oznacza dawanie więcej? Dlaczego wiele osób dużo obiecuje, a potem nie ma z tego nic? Często są tacy ludzie, co obiecują kokosy i że nic nie wymaga dużo pracy… Potem mówią, ludzie, że nic w Internecie nie działa i że to naciąganie. No trudno, jak słucha się byle kogo i nie pracuje, to co się dziwisz? Że samo się zrobi? Dlaczego wierzysz tym wszystkim systemom na “szybki” zarobek “bez pracy”? Trzeba patrzeć realnie na takie wymysły. Trzeba ogrom pracy, aby osiągnąć sukces i nie ma szybkich zarobków!

Dawanie więcej to nie pokazywanie ile to się zarobi w ciągu paru dni, ale pokazanie narzędzi dzięki którym dana osoba coś osiągnie. To jest według mnie dawanie więcej, a nie pokazywanie efektów bez poinformowania, że czeka Cię dużo pracy i musisz na wszystko poświęcić czas. Dawaj więcej z siebie, to też jest ważne. Nie można zapominać, że jest się człowiekiem i można oferować ludziom naprawdę wiele. Można im dawać dużo z dobrą cenę! Nie jest to naciąganie, tylko faktyczna chęć pomocy. Tak powinno się działać i pomagać ludziom w ich wyzwaniach. To na pewno jest ciężkie, ale trzeba działać mimo przeciwności. Nie będzie łatwo osiągnąć coś dużego w Twojej niszy, bo każdy sukces wymaga pracy i rozwoju. Nie ma lekko w osiąganiu swoich celów!

Klient chce ciągle więcej i więcej, więc jak masz tylko czas i zasoby to zacznij tworzyć nowe produkty i usługi. Zacznij dawać ludziom coraz więcej wartości. Oni się odwdzięczą na pewno w postaci zakupu czy dobrej opinii. Dawaj więcej, ale nie obiecuj, że bez pracy da się coś osiągnąć. Musisz pokazać ludziom, że trzeba wypracować sobie efekty! Że trzeba dawać z siebie wszystko! Samo się nie zrobi. Samo się nie stworzy i samo się nie nauczy. Musisz zostać liderem niszy i pokazać, że bez pracy nie ma efektów. Pokaż, że dajesz wielką wartość.

Jaki masz plan na to, aby dawać ludziom wartość? W czym chcesz pomagać? Co chcesz dawać? Jakie korzyści i rozwiązania chcesz pokazać klientom? Zastanów się nad tym… Kim chcesz zostać i jakie masz cele? Jak chcesz pokazać, że warto Ci ufać i że masz dobrą ofertę?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Obiecuj to, co możesz zagwarantować.

Działasz w ten sposób?

Scroll to top