Zastanów się nad… Warto codziennie się rozwijać i być coraz lepszym.

Zastanów się nad swoim działaniem i życiem. Co chciałbyś zmienić? Co Ci się nie podoba?

Zastanów się nad tym, dlaczego raz masz dobre efekty, a potem ich nie ma? Co chciałbyś zmienić, aby w końcu mieć efekty? Ja jestem w podobnej sytuacji, że niby robię, jakieś efekty tam są, ale nic dużego się nie dzieje. Ale nie jest to dla mnie jakiś bardzo dużo problem, bo wiem, gdzie idę i jakie mam cele w swoim życiu. Samo się nie zrobi, więc muszę robić więcej i zmienić trochę plan, aby zacząć znowu mieć efekty. Trzeba przeczekać ten gorszy czas i znowu zacząć działać. Bardzo mi w tym pomaga pasja i swoje zainteresowania. Gorzej jest z motywacją i nastawieniem… ale trzeba się codziennie rozwijać i pracować nad wszystkim, aby być coraz lepszym i lepszym.

Zastanów się nad tym, dlaczego chcesz działać w danej niszy? Co napędza Cię do działania? Dlaczego akurat do takiego tematu masz motywację i chęć działania? Na pewno są jakieś powody, że piszesz bloga lub chcesz założyć działalność… Dlaczego akurat To? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Co powoduje, że chcesz się każdego dnia rozwijać?

Zobacz co powoduje, że masz siłę do działania? Dlaczego działasz? Co chcesz w życiu osiągnąć? Dla mnie rozwój jest bardzo ważny i wiem, co chcę w życiu osiągnąć! Dlatego ciągle wracam do marketingu i do nauki. MImo gorszych dni. Mimo fatalnych dni… Dlaczego Ty chcesz działać? Masz ten swój powód? Masz pasję, która Cię napędza każdego dnia? Mi to bardzo pomaga… Jak jest z tym u Ciebie?

Zastanów się raz jeszcze… Dlaczego? Dlaczego? Dlaczego?

Dlaczego działasz? Co chcesz w życiu osiągnąć? Jakie masz cele? Jaki masz plan do celu? Jak chcesz pomagać ludziom? Dlaczego chcesz się rozwijać? Dlaczego raz masz efekty, a innym razem nie? Co możesz zrobić lepiej? Jak możesz się rozwinąć? Jak możesz być lepszym każdego dnia? Jak możesz dawać z siebie wszystko danego dnia?

Zrób sobie listę celów i plan do tego i zacznij działać! Bez działania nie ma efektów, które są ważne! Zacznij działać już dziś i nie poddawaj się!

 

Posted in eBiznes.