Zacznij od tego co masz, czyli od podstaw i od rozwoju siebie…

Po prostu zacznij od tego, co masz. Nie ma, że się poddajesz…

Jak u Ciebie z tym działaniem? Czy robisz najwięcej, jak potrafisz i nie kombinujesz, że nie masz czegoś do osiągnięcia sukcesu? Wiele masz już w sobie, aby osiągnąć cele, więc nie wiem, na co liczysz. Możesz wiele zyskać, nie mając dużego budżetu!

Więc zacznij od tego co masz!

Często mamy tak, że nie robimy, bo nie mamy „czegoś tam”! Nie mamy wiedzy, doświadczenia, narzędzi, umiejętności, pieniędzy i innych tego typu rzeczy. Dlaczego tak jest? Co sprawia, że ciągle mamy wymówki i poddajemy się z szybko? Trzeba się nad tym trochę zastanowić. Bo ludzka psychika nie jest prosta i czasem ciężko jest zrozumieć danego człowieka. Warto zastanowić się nad tym, jakie Ty masz wymówki i dlaczego się im poddajesz i nie działasz, mimo przeciwności. Zastanów się nad tym, co Ty możesz zrobić, aby pokonać swoje narzekania i wymówki? Co możesz zmienić w swoim działaniu? Co możesz poprawić, aby mieć lepsze wyniki w swojej branży?

Bo najważniejsze jest to, aby działać mimo tych wymówek i tych myśli, które nam przeszkadzają. Jak możesz zmienić swoje podejście? Po prostu je zmieniając, ale wiem, że jest to ciężkie i nie można się poddawać. Ja mam z tym ogrom problemu i jakoś trzeba z tym walczyć! Niestety będziesz często dawał się tym myślom i nie będziesz działać tak, jak chcesz. Ale nie jest to niewykonalne! Będzie ciężko, ale z czasem zaczniesz się łapać na wymówkach i wtedy powiesz sobie: „To tylko wymówka, działam dalej!”. Wtedy zaczniesz się super rozwijać i nie poddasz się za każdym razem. Trzeba działać, a nie kombinować w tych czasach. Wiele osób ma za dużo wymówek i przez to nie działa tak, jak chce. Zastanów się nad tym, jak Ty możesz zmienić swoje życie, dzięki odpowiedniemu nastawieniu na swoje wymówki…

Zacznij do celu i planu, aby wiedzieć, co masz robić. Zacznij od tego, co masz, czyli siły i motywacja. Reszta przyspieszy z czasem i ogarniesz swoje działanie na wyższy poziom. Zacznij od czegoś małego i tyle. Zacznij po prostu i każdego dnia się rozwijaj w swoim ulubionym temacie. Każdego dnia! Będą gorsze dni i gorsze tygodnie, ale warto wracać do swojej pasji! Ja uwielbiam marketing i sprzedaż oraz blogowanie i ciągle do tego wracam! Ty też masz takie tematy? Na pewno, tylko musisz w sobie znaleźć entuzjazm i motywację do tego, aby rozwijać się i dawać z siebie wszystko! Jakie Ty masz plany na najbliższe dni i tygodnie? Co chcesz zmienić w swoim życiu, aby mieć jeszcze lepsze wyniki? Na pewno nie będzie Ci łatwo na początku, ale musisz działać i rozwijać siebie mimo przeciwności!

A Ty? W czym chciałbyś się rozwijać? Zaczynasz od tego, co umiesz? Zaczynasz od podstaw i pomagasz ludziom? Zacznij od rozwoju siebie, aby potem pomagać innym ludziom w ich problemach! Zacznij już dziś! Nie ma co czekać na dobry moment. Zrób wiele, by wykorzystać swoje możliwości, które są już w Tobie.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Od czego Ty chcesz zacząć?

Marketer Internetowy

Od czego Ty chcesz zacząć?

Scroll to top