Zacznij działać bez wymówek! Co warto na ten temat wiedzieć?

Zacznij działać bez wymówek i nigdy się nie poddawaj! Dawaj z siebie wszystko każdego dnia!

Jak u Ciebie z tymi wymówkami? Czy poddajesz się swoim negatywnym myślom?

Zacznij działać! Przestań kombinować!

Dlaczego dajemy się wymówkom? Dlaczego one tak przeszkadzają? Co powinniśmy wiedzieć na temat wymówek? Te pytania są bardzo trudne i ciężko jest na nie odpowiedzieć. Na pewno nie możemy przestać walczyć z wymówkami, bo będą one zawsze. Zawsze będą Ci przeszkadzać i mieszać w głowie.

Każda wymówka oddala Cię od sukcesu i od rozwoju. To jest najgorsze w tym wszystkim! Że wiele osób poddaje się wymówkom i czeka na rezultaty, których nie będzie nigdy, gdu nie będziesz działać i dawał się wymówkom!

Każdego dnia będzie Cię to bombardować i oddalać od celów. Dlaczego te wymówki są takie upierdliwe? Kurcze, sam nie wiem! A Ty?

Zacznij działać w końcu i bez wymówek. Wiem, że będzie bardzo ciężko, bo samemu jest mi ciężko z wymówkami. Każdy je ma i każdy powinien z nimi walczyć! Sama walka się nie uda, gdy nie będziesz cierpliwy i wytrwały w walce ze swoimi przeszkadzaczami.

Postaraj się najpierw ogarnąć jakie masz wymówki i dlaczego je masz… Co powoduje, że one się pojawiają w Twoi życiu? Może mają one jakiś inny i głębszy cel życiowy? Może mają Ci coś uświadomić? Na pewno musisz się nad tym zastanowić… Każdy ma inne życie, więc musisz zapytać sam siebie co i jak Cię trapi!

Na sam koniec warto mieć też cele i plan na to, co masz robić danego dnia. Z tym jest łatwiej pokonać przeciwności. Ważne jest, aby cel był motywujący i dawał Co kopa do działania. Warto go zapisać itp. O tym więcej pisałem na blogu. Poszukaj, a na pewno znajdziesz. Tutaj link: Wyznaczanie celów!

Zrób wszystko, aby działać każdego dnia i nie poddawać się. Bo będzie ciężko i chcę Ci to uświadomić. Staraj się być każdego dnia lepszą stroną siebie i pokonywać swoje lęki!

Spełniaj więc swoje marzenia i życzę Ci dużo sukcesów!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakie Ty masz problemy?

Scroll to top