Zacznij działać bez wymówek! Co warto na ten temat wiedzieć?

Zacznij działać bez wymówek i nigdy się nie poddawaj! Dawaj z siebie wszystko każdego dnia!

Dlaczego dajemy się wymówkom? Dlaczego one tak przeszkadzają? Co powinniśmy wiedzieć na temat wymówek? Te pytania są bardzo trudne i ciężko jest na nie odpowiedzieć. Na pewno nie możemy przestać walczyć z wymówkami, bo będą one zawsze. Zawsze będą Ci przeszkadzać i mieszać w głowie.

Każda wymówka oddala Cię od sukcesu i od rozwoju. To jest najgorsze w tym wszystkim! Że wiele osób poddaje się wymówkom i czeka na rezultaty, których nie będzie nigdy, gdu nie będziesz działać i dawał się wymówkom!

Każdego dnia będzie Cię to bombardować i oddalać od celów. Dlaczego te wymówki są takie upierdliwe? Kurcze, sam nie wiem! A Ty?

Zacznij działać w końcu i bez wymówek. Wiem, że będzie bardzo ciężko, bo samemu jest mi ciężko z wymówkami. Każdy je ma i każdy powinien z nimi walczyć! Sama walka się nie uda, gdy nie będziesz cierpliwy i wytrwały w walce ze swoimi przeszkadzaczami.

Postaraj się najpierw ogarnąć jakie masz wymówki i dlaczego je masz… Co powoduje, że one się pojawiają w Twoi życiu? Może mają one jakiś inny i głębszy cel życiowy? Może mają Ci coś uświadomić? Na pewno musisz się nad tym zastanowić… Każdy ma inne życie, więc musisz zapytać sam siebie co i jak Cię trapi!

Na sam koniec warto mieć też cele i plan na to, co masz robić danego dnia. Z tym jest łatwiej pokonać przeciwności. Ważne jest, aby cel był motywujący i dawał Co kopa do działania. Warto go zapisać itp. O tym więcej pisałem na blogu. Poszukaj, a na pewno znajdziesz. Tutaj link: Wyznaczanie celów!

Zrób wszystko, aby działać każdego dnia i nie poddawać się. Bo będzie ciężko i chcę Ci to uświadomić. Staraj się być każdego dnia lepszą stroną siebie i pokonywać swoje lęki!

 

Spełniaj więc swoje marzenia i życzę Ci dużo sukcesów!

 

1 Comment

  1. Marketer Internetowy16 kwietnia 2018

    Jakie Ty masz problemy?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Scroll to top