Z czym walczysz? Z jakimi przeszkodami się spotykasz?

Z czym walczysz w tym momencie? Co chciałbyś robić, a Ci się nie udaje?

Będzie wiele bitew na swojej drodze do sukcesu. Każdy ma coś do pokonania w sobie, aby osiągnąć szczyt i sukcesy. Co Ty masz dla swoich klientów? Czym możesz się wyróżnić w swojej branży? 

Z czym walczysz każdego dnia? 

Wiele osób walczy z wieloma rzeczami. Z lękiem, motywacją, ze swoimi celami, z brakiem czasu, ze swoimi myślami, z samym sobą. A Ty? Z czym walczysz? Co jest dla Ciebie teraz trudne? Jak chcesz zmienić swoje obecne życie? Co chciałbyś poprawić? To nie jest proste się zmienić? Co chcesz udowodnić sobie? Nic, co wartościowe, nie jest proste. Jak Ty chcesz być lepszą wersją siebie? Nie będzie lekko…

Naprawdę wiele zależy od Ciebie. Ale musisz się zabrać za działanie! Co, samo się zrobi? Nic nie ma za darmo! Ty też musisz się postarać i być wartościowym dla innych. Możesz pokazać swoją wiedzę i się nią wykazać. Pomagać tak ludziom. Wszystko jest do zrobienia, ale na co Ty czekasz? Z czym walczysz?

Ja walczę z lękami. Z brakiem systematyczności. Ze zbytnią ambicją. To nie jest łatwe pokonać swoje słabości. Wszystko wymaga czasu i poświęceń, ale trzeba działać mimo swoich słabości i przeciwności. To jest bardzo trudna droga. Ciężko pokonać siebie i pokazać swoją siłę. Nie ma tak, że nagle przyjdzie ten dzień i nie będzie lęku. Póki nie skonfrontujesz się z nim, to będzie dupa. Coś o tym wiem… Lęki to ogromna kłoda pod nogami! Nie ma chyba nic gorszego niż życie w lęku. Jeżeli tego nie przeżyłeś, to sam nie rozumiesz innym, że się boją. Lęk sprawia mi ogromną trudność, ale mimo tego staram się coś osiągnąć, ale jest ogromnie ciężko z lękiem. Ale nie takim małym lękiem, ale czymś, co nie pozwala Ci robić to, co się kocha. To jest dopiero plask w twarz!

Jak Ty chcesz się ogarnąć? Co chcesz zmienić w swoim życiu? Z czym walczysz? Nie będzie lekko niestety, a szkoda, bo może mielibyśmy więcej liderów na tym świecie. Ale cieszmy się z tego, jakich wspaniałych ludzi i liderów mamy na tym świecie. Oby ich było jak najwięcej! Powodzenia!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty z czym walczysz?

Scroll to top