Na czym się teraz skupiasz? Co jest dla Ciebie ważne?

Na czym się teraz skupiasz ? Co chciałbyś osiągnąć w najbliższym czasie? 

Jaka praca Cię czeka, aby osiągnąć cel? Czy robisz wszystko, by spełnić swe zamiary w Internecie? 

Na czym się teraz skupiasz?

Na czym się skupiasz, aby osiągnąć swój wymarzony cel? Co masz zrobić, aby osiągnąć to, co chcesz? Nie jest to proste pytanie, bo po odpowiedzi czeka Cię:

PRACA!

I to chyba blokuje wiele osób, że muszą pracować. Znaleźć czas na działanie. Znaleźć motywację do działania i siłę do niepoddawania się. Wszystko zależy od Ciebie! Wszystko jest w Twojej głowie i musisz to pokonać! Zrobić wszystko, aby osiągnąć cel. To nie jest łatwa droga. Nie jest lekko pokonać swoje słabości i zacząć działać. Zacznij od czegoś małego i powoli zwiększ poziom trudności w swoich celach.

Na pewno będzie ciężko! Heheh… nigdy nie jest łatwo. Ale trzeba pokonać te przeciwności i działać mimo nich. Każdy dzień to będzie wyzwanie, więc zacznij od rzeczy najtrudniejszych rzeczy w danym dniu. Miej priorytety działania, aby wiedzieć, co jest na pierwszym i kolejnym miejscu. To bardzo pomaga w działaniu. Nie jest łatwo działać każdego dnia. Wiem, jak jest u mnie. Raz się nie chce, a raz się nie chce jeszcze bardziej. To nie jest tak, że zrobisz coś dwa razy i masz sukces. Fajnie by było…

Trzeba naprawdę zapieprzać i to przez miesiące czy lata (wszystko zależy od Twojej wiedzy i doświadczenia). Nie ma tak, że wszystko będzie dla Ciebie łatwe. Każdy ma inne cechy i nawyki i jedno jest łatwe dla Ciebie, a co innego dla innych. Miej to także na uwadze. Nie możesz się także poddawać… Chociaż będziesz chciał to robić wiele razy. Nie będzie zawsze super. Będzie często źle! Będzie nijak. Będzie ciężko.

Ale jeśli wytrwasz, to będziesz osiągał założone cele. Będzie Ci ciężko osiągnąć cel, ale na końcu, gdy się uda, osiągniesz nowy poziom i zdobędziesz nową wiedzę i doświadczenie. Nie będzie to łatwa droga, ale na końcu czeka Cię nagroda. Życzę Ci powodzenia w osiąganiu celów i jednego:

WYTRWAŁOŚCI!

A Ty, na czym się teraz skupiasz?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Pracuj mądrze!

Patryk Tarachoń
5 lat temu

Dla mnie od lat najważniejszy jest blog i jego rozwój. Skupiam się też na innych aspektach, ale nie ma dla mnie nic ważniejszego.

Scroll to top